Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utál a párom nővére? A...

Miért utál a párom nővére? A párom meg anyuci kicsi fia. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok 20 éves lány vagyok.2 éve vagyunk együtt a párommal.A nővérének soha nem voltam szinpatikus.Mindig beszól valamit.Facebookon viccesezi a posztyaim bármit tegyek is ki.Ha náluk vagyunk megszolalok rám szól hogy kussoljak már.A párom mindig halgat az anyukájára.Egynap töbszór felhívja hogy holvan mitcsinál.Az anyukájával elég sokat veszekszem.Mindig belém köt rám ír.Ha találkozunk olyan miatt beszól hogy nem jó a nyaklánc a szettemhez stb.Szerintem ebből értitek. Ha vissza szólok nyilván az a bajj.Akkor vagyok szemtelen stb de még ha úgy válaszolnák.De soha nem voltam tiszteletlen.Okot nem adtam.Párommal is elég sok a veszekedés mert mindig az anyukája mellé áll.Kezd ebből elegem lenni.A párom meg ugy kezeli a dolgokat mint egy kisgyerek.Minden lépéséről beszámol az anyukájának.Folyamatosan felveszi neki a telefont.Azt csinálja amit ő mond.És ha nekem vitám van az anyával egyből nekem esik hogy hogyan gondoltam hogy vissza szólok az annyának.Ha pedig ezeket a dolgokat meg említem hogy ez így nem jó.Rögtön az van hogy ezt else kezdjem.Szerintetek velem van a hiba?Mit tudok csinálni?Szeretem a párom de az annya és a nővére folyamatos vita tárgy.


Ja és volt olyan eset hogy az első együtt létünket elmesélte az annyának és a nővérének.Nagyon kellemetlenül éreztem magam.



2019. júl. 21. 09:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
30%

Uristen, mi ez a poszt. Fele komment csak beléd köt. Légy szíves kedves kérdező ne törődj velük, csak nincs jobb dolguk. :)


A válasz: elhiszem hogy szereted a fiút és ő is szeret téged (a maga módján), de itt nem hiszem, hogy a kompromisszum kötéssel van probléma hanem azzal, hogy a barátod nem emel téged az 1. helyre. Szerintem egy kapcsolatban ha nem számíthatsz biztonságra, védelemre egy biztos pontra, akkor az nem egy kapcsolat hanem kihasználás.


Ha a barátodat ennyire nem érdekli ez a probléma, problémátok. Ha ennyire nem érdeke, hogy minden nap mosojjal ébredj arcodon és lesne minden szavadat akkor szerintem nem igazán szeret.

Nem annyira, mint te, más, vagy ahogy egy kapcsolatban elvárható lenne.


Ő az anyját tette meg prioritásának előtted. Szerintem érted mire celzok.


Gondolj bele, mennyi férfi van odakünn akit TE érdekelsz és próbál örömödre tenni. Ne vesztegesd az életed, szerelmed, energiád aki ugyanezt nem viszonozza.


Ez a véleményem.

2019. júl. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell szakitani mert a srac az anyja miatt ugy is kidobja majd. Az ilyen leszakadni nem tudo anyakicsifia sràcok extrem betegagyuak.

Ha tudsz helyesen irni ha nem, ettöl minden nö jobbat érdemel.

2019. júl. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gáz gyerek.

Hogy a szexuális együttlétet megtárgyalta az anyjával...

Undorító!

2019. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet egy ilyen szánalmas alakhoz vonzódni vagy szeretni? Most te komolyan az alapján akarod leélni az életed vagy legalábbis hosszú éveket, hogy 'háááát azért valahol mégis szeretem'? Nem túl izgalmas kilátások. Az ilyet hívják langyos f*snak. Ha neked kényelmes abban üldögélni. Gondolom félsz egyedül lenni, kapcsolatfüggés... Én egy-két ilyen alkalom után kidobtam volna.
2019. júl. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen hagyd abba ezt rendkivűl káros és mérgező kapcsolatot. Semmi becsületed nincs és tiszteletet sem kapsz! Mire jó ez neked? Hát ennyire nincs önbecsülésed? Hogy beszél veled a nővére? Hát eszem megáll! Ezt nem eltürni kell, mert sosem fog változni a helyzet. A barátod meg később még meg is üthet, mert ha kérdőre von, akkor téged támad, szavakkal bántalmaz. Tanulj ebből a kapcsolatból és keress mást!
2019. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
86%

viccesezi a posztyaim


Na, ennyi kb elég is volt. Komoly a színvonal.

2019. júl. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
49%

Perszeee, biztos a telefon javítja át a posztjaim szót is posztyaimra meg a kisebbet kissebbre :D

Azt kifelejtetted, hogy amúgy nem is magyar az anyanyelved és erdélyi vagy, ezért nem tudsz magyarul.

2019. júl. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
50%

#27 nem tudom, mi értelme van annak, ami ideírtál.


Csak mondom, hogy az erdélyiek jórészt magyar anyanyelvű.

2019. júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
51%

28. NO SHIT :OOOO

Képzeld, azért írtam, mert 10-ből úgy 7 alkalommal, ha valaki ilyen undorítóan ír, mint a kérdező és szóvá merik neki tenni, hogy tanuljon meg írni az anyanyelvén, benyögi, hogy amúgy ő nem is Magyarországon született, hanem valamelyik környező országban (általában Erdélyben), ezért ne kössünk bele..

2019. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó indokot mondj, hogy miért nem dobtad még ki ezt a tesze-toszta phaszt!


Amúgy a prosztó nővérét le is lehet tiltatni.

2019. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!