Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utál a párom nővére? A...

Miért utál a párom nővére? A párom meg anyuci kicsi fia. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok 20 éves lány vagyok.2 éve vagyunk együtt a párommal.A nővérének soha nem voltam szinpatikus.Mindig beszól valamit.Facebookon viccesezi a posztyaim bármit tegyek is ki.Ha náluk vagyunk megszolalok rám szól hogy kussoljak már.A párom mindig halgat az anyukájára.Egynap töbszór felhívja hogy holvan mitcsinál.Az anyukájával elég sokat veszekszem.Mindig belém köt rám ír.Ha találkozunk olyan miatt beszól hogy nem jó a nyaklánc a szettemhez stb.Szerintem ebből értitek. Ha vissza szólok nyilván az a bajj.Akkor vagyok szemtelen stb de még ha úgy válaszolnák.De soha nem voltam tiszteletlen.Okot nem adtam.Párommal is elég sok a veszekedés mert mindig az anyukája mellé áll.Kezd ebből elegem lenni.A párom meg ugy kezeli a dolgokat mint egy kisgyerek.Minden lépéséről beszámol az anyukájának.Folyamatosan felveszi neki a telefont.Azt csinálja amit ő mond.És ha nekem vitám van az anyával egyből nekem esik hogy hogyan gondoltam hogy vissza szólok az annyának.Ha pedig ezeket a dolgokat meg említem hogy ez így nem jó.Rögtön az van hogy ezt else kezdjem.Szerintetek velem van a hiba?Mit tudok csinálni?Szeretem a párom de az annya és a nővére folyamatos vita tárgy.


Ja és volt olyan eset hogy az első együtt létünket elmesélte az annyának és a nővérének.Nagyon kellemetlenül éreztem magam.



2019. júl. 21. 09:24
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
66%

Posztyaim...

Annyának

Te egy tanulatlan buta, roma lány lehetsz. Nem hiszem el, hogy nincs igényed tanulni, azután dolgozni és nem pedig azt varni, hogy pár puja szülessen valaki nyakára, te meg csak sajnaltasd magad.

2019. júl. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Elírtam ezer bocs hogy nem érdekel.Telefonról írok javít a billentyűzet is.És ismétlem nem nyelvtan óra miatt regisztráltam ide.:)De ennek az oldalnak sincs valami sok értelme 90% negatív ember aki a legkissebb hibát is megtalálja.Köszönöm hogy segítettetek nagyon vak voltam.Csak meg akartam felelni.Már nem fogom nézni a válaszokat.😊
2019. júl. 21. 10:24
 13/31 anonim ***** válasza:
90%
Nem is értem, mit akarsz még ott, minek mész oda, minek nyomulsz még náluk: a család nem bír, beszól, a párod meg egy óriásbébi, aki nem áll ki melletted, sőt alkalmanként ellened fordul. Minek ez? Ez kapcslat? Ez vezet valahová? most őszintén. Csak az idődet pazarlod, ez nem párkapcsolat. Ne csüngj olyan embereken, akik nem szeretnek.
2019. júl. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
35%
A kerdező ba*dmegh felhasználó neve alapján egy kamus kis idióta. Ne válaszoljatok neki.
2019. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
33%
Kommunikácoót érdemes megpróbálni gyk kérdés kiírása ELŐTT.
2019. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem is szakítanod kellene a pároddal. Amiket eddig olvastam itt a gyakorin, annál már csak ennek a kérdésnek a kiírójánál volt cifrább a helyzet, aki a párja bátyjának a nőjével nem jött ki, hasonló okok miatt, mint amit itt leírtál:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__rokoni-k..


Itt olvashatók a párja kérdése és az ahhoz írt hozzászólások is:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..



Ők szakítottak.

2019. júl. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
68%
Ha továbbra is benne maradsz ebben a kapcsolatban, te leszel a vesztes.
2019. júl. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
89%

Addig lépj le amíg tudsz. Olyan ember nem lehet férfi, aki lassan felnőttként is még anyuci szoknyája mögé bújik gondolkodás nélkül. A nővérével még nem lenne gond, és az anyjával sem, elvégre azért vannak a sógorok, sógornők, és az anyósok, hogy legyen kinek rövid életet kívánni. Így viszont, hogy a párod is hozzájuk van nőve, esély sincs egy normális kapcsolatra.


Azt pedig különösen viccesnek tartom, hogy olyanok ekézik a helyesírásodat, akik nem ismerik az ékezetet. Lehet nem ártana kicsit gyakorolni az önkritikát, mielőtt másban keresitek a hibákat.

2019. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
86%

Minél gyorsabban keress egy normális családban felnőtt fiút párnak magadnak!

Halasztva nehezebb lesz, de mindenképp elkerülhetetlen.

2019. júl. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
48%
Az élet lényege a szeretet.Minden más eltörpül mellette.
2019. júl. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!