Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mikor lesz jobb, elvesztettem...

Mikor lesz jobb, elvesztettem nagymamàmat?

Figyelt kérdés
Meghalt nagymamàm egy hónapja, nem volt még öreg 68 éves volt, a szüleim dolgoztak kiskoromban, ő vigyàzott mindig ràm, nagyon fàj, nem tudom elhinni, azt vàrom, hogy felébredek és ezt csak àlmodtam. Tisztàn fel tudom idézni az utolsó beszélgetésünket,hallom a hangjàt, van màr férjem 2 kis gyerekem, 28 éves vagyok, ő az első aki közel àllt hozzàm, jobban szerettem mint anyukàmat, mikor lesz jobb?

2019. júl. 25. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nem tudjuk. Ha nagyon fáj,keress

fel szakembetr.

2019. júl. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Két éve nem jobb
2019. júl. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb, hogy nagyon hirtelen történt, az orvos se mondta, hogy van készüljünk a legrosszabbra, a boncolás se mutatott ki semmit.
2019. júl. 25. 19:33
 4/6 A kérdező kommentje:
Az első héten élni sem akartam, most is nem látom az értelmét az életnek, csak mennek a napok.
2019. júl. 25. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több mint öt, de inkább hat év múlva lett jobb. Igaz, nekem Anyám után Ő volt a hozzám legközelebb álló családtagom.
2019. júl. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 15 voltam, amikor meghalt a 91 éves nagymamám. És 24 amikor a másik 84 éves nagymamám. Nézd, ez ilyen sajnos. Sose tudhatjuk mennyi van hátra. Szerintem inkább örülj annak, ami neked adatott. Az én családomban kb évente hal meg valaki, így kb már hozzászoktam az érzéshez. Örülj annak, hogy van egy szép családod, gyereked. Nekem barátnőm, és túl sok barátom sincs.
2020. febr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!