Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Almaim munkaja vagy a csaladot...

Almaim munkaja vagy a csaladot valasszam?

Figyelt kérdés
Nagymamammal es a papaval nagyon jo a kapcsolatom, mindenben segit, tamogat. Eleg idosek es egeszsegugyileg nincsennek mar a toppon sajnos. 4 unokajuk van, akikkel tesomon kivul nem tartjak a kapcsolatot. Es anyaekon kivul nincs mar mas a csaladban. Nagyon sajnalom, mivel a fiat is elvesztette (mamam). Jovore szeretnek jelentkezni egy allasra, amivel ismeros altal fel is vennenek, viszont egy evbe max 2*1 hetet tudnek hazajarni, mivel nem a kozeli es szomszedos orszag. Azt persze megtudom oldani, hogy repulojegyet veszek nekik es kijojjenek hozzam. Viszont annyira rossz latni, hogy bar ez szoval se mondjak, es tamogatnak abban, hogy vagjak bele, de hogy engem is elfognak vesziteni.. egyszer ketszer sirva is fakadt, hogy hat engem is milyen keveset fog latni es lassan mar senkije nem marad. Ilyenkor a szivem szakad meg, es nem akarok elmenni, viszont a munka nem fog ram varni es lehet soha tobbe ilyen alkalmam nem is fog adodni. Hogy dontenetek?
2019. szept. 16. 19:46
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Bocsanat, hogy ekezet nelkul irok es 1-2 elirasert, telefonrol irok.
2019. szept. 16. 19:48
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Erre nincs sajnos jo megoldas, de en a munkat valasztanam szemely szerint, lehet utalni meg szivtelennek hivni de en igy dontenek
2019. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod!
2019. szept. 16. 19:51
 4/26 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem meg inkább a család... pénzt bárhol lehet keresni. Akkor is kimehetesz ha már ők nem lesznek. Én pont ezért megyek haza, mert megbánnám ha nem töltenék velük annyi időt amennyit még lehet.
2019. szept. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%
Munka
2019. szept. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Munka. A nagyszülők mindig sírnak, félnek a változástól, -közbe meg 1-2 hónap alatt hozzaszoknak az egészhez és nem is fogod érteni, hogy ez felmerült benned
2019. szept. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%
Gondolj arra, hogy ha jól keresel, esetleg tudod majd őket támogatni, ha kell. Válaszd a munkát, mert csak hasznod lesz belőle.
2019. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
21%
Én a családot választanám. Mivan ha kimész dolgozni és ők ne adja Istenidő előtt eltávoznak közülünk... Tudnál azzal együttélni, hogy azt az x időt velük is tölthetted volna amíg dolgoztál? Ha a válasz igen akkor vágj bele! De én mindenképp a nagyszüleimmel maradnék akkor is ha kicsit kevesebbet keresek, ezt a döntést sosem bánnád meg.
2019. szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Savlekotő ***** válasza:
92%
Munka.. Életed végéig bánnád ha nem mennél,és tüske maradna és őket okolnád később,nem a felnőtt gyerek dolga a felnőtt családtagokat szórakoztatni stb. Menj.
2019. szept. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Én a munkát választanám.Ha bejön támogatni is tudod őket,ki viheted magadhoz mondjuk nyaralni stb.Nehéz az biztos de ha a családot választod is jó,bár ugye dolgozni kell és aprópénzért melózhatsz reggeltől estig minden nap évi 1-2 hét szabadsággal és kb ugyanott vagy.
2019. szept. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!