Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Más sem mond el semmit a...

Más sem mond el semmit a nagymamájának, mert nem akarja, hogy 2 órán belül megtudja az egész település?

Figyelt kérdés
Nagymamám persze mindig megsértődik, de én nem szeretem, ha a magánéletemet elfecsegi mindenkinek. Azt mondja, hogy mit kell titkolózni? Nem titkolózás, hanem normális viselkedés, ha az ember nem teregeti ki a magánéletét az összes szembejövőnek.
2020. febr. 28. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki ki fecsegi a dolgaidat, azzal már ne osszál meg semmit sem.

Nekem a férjem ilyen, mindent ki fecseg idegen embereknek, de csak azért,hogy magát jó szinben tüntesse fel.

2020. febr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem mondok fecsegőknek semmit. Esetleg ezt:

- Tudsz titkot tartani?

- Igen. (mert kíváncsi, ezt mondja)

- Én is.

és vége.

2020. febr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, mi azzal szoktunk viccelődni a tágabb családban (nagynénik, unokatesók, stb.), hogy nekünk már nem is kell egymással beszélgetünk, mert elég valamit a mamának elmondani, utána úgyis tudni fogja mindenki. :D
2020. febr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én nagyim nem pletykás és nem fecseg. De persze van olyan ismerősöm, aki olyan, hogy ha neki elmondasz valamit, azt utána a fél város tudni fogja. De az ilyeneknek nem mesélek semmit :)
2020. febr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Vannak nénik, falvakban, de városok bérházainak függőfolyosóin is gyakran feltűnnek, akik külön világhálóval - más szóval World Wide Webbel- rendelkeznek, nem szorulnak holmi külső szerverekre - belső szerve(r)ik vannak.
2020. febr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Már nem él nagymamám, de sosem volt ilyen. Meghallgatta amit éppen meséltem neki. De egészségügyi állapota miatt nem nagyon "bandázott", meg szerintem igénye sem volt rá. Telefonon néha felhívták más rokonok, "hogy van a család, jól van", kb ennyi volt. Nem volt az a pletykálkodós asszony.
2020. febr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Régen bosszantottak az ilyen nénik. Ma már nem.

Nekünk egy szomszédunk volt ilyen - sajnos már nem él. Szerencsére nagyon jóindulatú nénike volt. Mindig jelentette ha odavoltunk, hogy ki mikor járt itt, ki keresett minket. Önkéntes őrző-védő szolgálat volt.

Ma is igaz a mi településünkön, hogy a netet meg a titkosszolgálatot kenterbe vágó módon terjednek a hírek. Ha el akarsz terjeszteni valamit - mondjuk hogy eladó a kocsid, vagy bármit - elég egy-két ilyen néninek elmondani, és az egész település tudni fogja 24-48 órán belül.

Ma már nem zavar.

2020. febr. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én nagyim is ilyen de én így imádom. Amit nem akarom, hogy mások megtudjanak azt nem mondom el neki és ennyi. ❤️
2020. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!