Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nem tudom mit tehetnék, nem...

Nem tudom mit tehetnék, nem találom a helyem és síró görcs kerülget?

Figyelt kérdés

A nagypapám nagyon beteg,kórházban van.

Abba most nem mennék bele hogy mi baja van mert hosszú lenne.

Azt mondtak ma reggel hogy este volt egy rohama és ma este és holnap délelőtt fog eldölni hogy túl éli e ezt az egészet.

Ha elveszítem ot en nem tudom mit fogok csinalni.

Volt hogy átmentem hozzá amikor meg nem volt kórházban és órákat beszélgettünk,nevettünk...

És ha ő elmegy abba bele se merek gondolni.

Mit tehetnék?Most nem találom a helyem......


2020. márc. 3. 18:02
 1/9 A kérdező kommentje:
16/f
2020. márc. 3. 18:02
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Előbb vagy utóbb mindenki meghal. Az apad és az anyad is. A testvéreid. A feleséged, a gyerekeid, a kutyád. Előtted vagy utánad. Te is meg fogsz halni, es te is hiányozni fogsz valakinek. Nem is ertem hogy mi ez a "akkor mit fogok tenni" dolog. 16 éves vagy az isten szerelmére. Majd meggyászolod, meg siratod. Hiányozni fog, de majd enyhül. Fordítsd a figyelmed azokra akik itt maradnak.
2020. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Még keveset tapasztaltál az életben és most éppen olyan életkorban vagy, amikor hullámzó, szélsőséges érzelmeket élsz át. Menj el futni, gyorsabban bomlanak le a hormonok.
2020. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Miért ő számodra a legfontosabb? Szüleid tesód ha van hogyhogy nem állnak hozzád közelebb?
2020. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom! Gyógyuljon meg, azt kívánom. Ha mégis elmenne, gyászold meg, gondolj rá jó szívvel!
2020. márc. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, remélem a legjobbakat. Ugyanakkor nincs egyetemleges válasz a kérdésedre. Egy személyes jótanácsom van:ha úgy érzed sírnod kell, sírj. Add ki magadból, és bár nem lesz jobb, egy kicsit megkönnyebbülsz.


ÉN biztosan elmennék elbúcsúzni. Nekem szerencsém volt, mindkét nagymamával tudtam beszélni előtte. Nekem ez nagy megkönnyebbülés volt. ( De amikor ezek történtek az életemben, elmúltam már 30 is.)

2020. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem anyám ,tesóm soha nem volt. 14 éves voltam mikor apukám meghalt. És 20 éves mikor egyetlen mamám. És igen akkoriban 4- szer kerültem kórházba öngyilkossági kísérletekkel.most itt vagyok de persze fáj hogy a haveroknal rendes családjuk van.az idő tényleg segiteni fog,nekem már nincs kit elvesztenem,de neked még lesznek.de ha már saját gyerekeid lesznek,szerintem nem lesz ennyire fájdalmas.
2020. márc. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja az első válaszoló életére kíváncsi lennék,mert rohadt bunkó volt.
2020. márc. 5. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as, csak realista voltam. Mire vagy kíváncsi az életemből? Vannak nagyszüleim, szüleim, tesóim, barátaim, párom és egyszer lesz majd gyerekem is. Törvényszerűen nagyobb az esélye hogy a nálam idősebb rokonaim hamarabb halnak es ezt el is fogadom. Ez nem azt jelenti hogy ne gyászolnék. De a jövőmet a parommal és gyerekeimmel folytatom tovább, a jövőmmel. Ergo nem fogok öngyilkos lenni mint az egyik előző csak mert egy nagyszülőm elveszítem. Mindenki veszít el embereket.
2020. márc. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!