Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyan hagyjam ott a nagyszüle...

Hogyan hagyjam ott a nagyszüleimet?

Figyelt kérdés

Röviden: Apám nevelt 2 éves koromig, utána elváltak anyámmal és anyám nevelt 11 éves koromig, utána betegsége miatt nem tudott.

Apám lelki beteg, anyám agydaganatos.

Utána az anyai nagyszüleimhez kerültem, akik látszat kedves emberek, de ha valaki ellentmond nekik, érvekkel akarja meggyőzni, szó szerint megölik.

A mai nap elmentem dohányboltba, mint mindig, a nagyi szájmaszkot akart adni és először nemet mondtam odaállt az ajtóhoz, nem akart kiengedni, a másik ajtónál őrt állt a papa.

Végül azt lett, hogy azt mondtam a nagyinak add ide a szájmaszkot erre ő nem akarta ideadni és elszakadt, erre a papa azt mondta távolítsd el a játékot a szobájából, azonnal elvittem, igazából nem is akarok ott játszani.

A nagyi addigra eltűnt és ki tudtam menni.

Hazaértem azonnal számonkért, hogy nem mostam kezet, pedig vizes volt a kezem.

Amúgy a dohányzást utálják és a kávét is szóval csak titokban csinálhatom ezeket.

Munkát már kerestem, mindenhol beteltek a helyek január óta, decemberben alkalmi munkákat kaptam, ami nem elég az elköltözéshez.

A Play Stationre 1 évig gyűjtöttem a telefonra is kb fél évig.

Azt bánom, hogy csak tavaly ősszel jött meg az eszem és akkor kezdtem keresni a munkákat.

Most az a helyzet bárhol bárkinek dolgozok, ha ad egy napra 8000 Ft-ot és egy hónapra 20 munkanapot.

Ezen kívül az életemmel minden rendben van, szeretek dohányozni, inni, bulizni, csajozni és van barátnőm.

De mégis, hogyan oldjam meg ezt és hogyan menjek el innen?

Jelenleg egy sátram van, menjek el a kemping övezetbe és aludjak ott?


2020. márc. 24. 14:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

11-es: pacsi!

Kérdező, legalább érettségid van? Mert ma már anélkül majdhogynem sehol sem rúghatsz még labdába sem.

2020. márc. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem jön ki a matek. Alig dolgoztál, de 1 évig gyűjtöttél telefonra meg PS-re. Ha nem tanulsz, akkor nem jár utánad a családi.

Szeretsz cigizni, piálni és kávézni, de titokban kell, mert a nagyszüleid utálják.


Az a lényeg, hogy az életeddel minden rendben van. :D akkor sok boldogságot!

2020. márc. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!