Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Honnan tudhatom hogy van-e...

Honnan tudhatom hogy van-e bennem cigány vér?

Figyelt kérdés

Honnan tudhatom hogy cigány vagyok-e

Barnás hajam van,kék szemem,a fülem mint egy denevérnek,anyu erdélyi,benne valószínűleg van de nem annyira szereti a cigányokat,anyunak minden rokonának,minimum 4 gyereke van,és azok elég barnák,anyu nem ismeri az összes rokonát,de amikor az anyja meghalt akkor a házának hivatalosan több mint 20 örököse van,apu is egy kicsit fura nekem nagy dús sötét barna-feketés szemöldöke van,de ő állatokat tart,apu anyja biztos magyar,de az apja egy kicsit fura nekem,fekete haja van,nagyon nagyon bbabonás,jósnőhöz jár,bőrszíne is barnás,de azért ő is állatokat tart 65 évesen sok birkája van, mindig kalapot hord,neki ilyen kampós orra van,meg apunak is



#roma #cigány Vagyok?
2020. ápr. 4. 12:09
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Jah a vércsoportja asszem apunak 0,anyunak ab
2020. ápr. 4. 14:15
 12/21 anonim ***** válasza:
93%
Az orrod szélessége tipikus c., viszont világos a bőröd, szemed, örülj, mert emiatt nem látszik rajtad, nem lesz ebből bajod. Jó lenne, ha a bűnöző családtagokon felül tudnál emelkedni. És nem arra rendeznéd be az életed, hogy te is pocsék emberként élj.
2020. ápr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelővel nagyon egyetértek...
2020. ápr. 4. 14:28
 14/21 anonim ***** válasza:
55%
Te inkább az ördögre hasonlítasz. 😂
2020. ápr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ohh köszi🤣
2020. ápr. 4. 14:34
 16/21 anonim ***** válasza:
91%

És mi a francot számít az, hogy milyen vér van benned?

És te komolyan az alapján akarsz genetikai kérdésre választ kapni, hogy hányan voltak börtönben, vagy állatot tartanak-e? Neked meg eszed nincs sok, ne haragudj.


Amúgy én pl. félig cigány vagyok. Anyukám cigány. Na és? Sosem éltünk cigány életmódot.

2020. ápr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
88%

Sehonnan. Ha nem teljesen nyilvánvaló ,márpedig ha eddig nem tűnt fel,hogy anyád-apád az ,akkor a jóisten sem mondja meg miféle népek voltak a felmenőid .

Amúgy primitív vagy :D

2020. ápr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csináltatni jó pénzért DNS vizsgálatot.

És ha kiderül, hogy van benned cigány vér, öngyilkos leszel?

2020. ápr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ja,öngyilkos leszek xd
2020. ápr. 4. 15:11
 20/21 anonim ***** válasza:
73%
Fizetem a dns tesztedet
2020. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!