Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Honnan tudhatom hogy van-e...

Honnan tudhatom hogy van-e bennem cigány vér?

Figyelt kérdés

Honnan tudhatom hogy cigány vagyok-e

Barnás hajam van,kék szemem,a fülem mint egy denevérnek,anyu erdélyi,benne valószínűleg van de nem annyira szereti a cigányokat,anyunak minden rokonának,minimum 4 gyereke van,és azok elég barnák,anyu nem ismeri az összes rokonát,de amikor az anyja meghalt akkor a házának hivatalosan több mint 20 örököse van,apu is egy kicsit fura nekem nagy dús sötét barna-feketés szemöldöke van,de ő állatokat tart,apu anyja biztos magyar,de az apja egy kicsit fura nekem,fekete haja van,nagyon nagyon bbabonás,jósnőhöz jár,bőrszíne is barnás,de azért ő is állatokat tart 65 évesen sok birkája van, mindig kalapot hord,neki ilyen kampós orra van,meg apunak is



#roma #cigány Vagyok?
2020. ápr. 4. 12:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nagyszülőket kikérdezel a többi (rég meghalt) rokon nevéről, születési adatáról, stb. Majd irány valami családfakereső oldal.


Amúgy miért gondolod, hogy anyudban van?

2020. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!