Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy magyarázzam meg a nagyimé...

Hogy magyarázzam meg a nagyiméknak, hogy nem lettem muszlim?

Figyelt kérdés

Még külföldön ismerkedtem meg két muszlim lánnyal, akikkel egy fejkendőben szelfiztem(több kép is készűlt). A nagyim akkor vette észre, mikor a mobilomon lapozgattam a képeket.


19 L



2020. ápr. 29. 14:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
SEHOGY, nem kell semmit magyarázni, márcsak azért sem, mert minél többet magyarázol, annál kevésbé hihetö számunkra
2020. ápr. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az öltözködésem tényleg változott(nem veszek fel szűk ruhákat), de ettől nem leszek muszlim. Mondtam is neki
2020. ápr. 29. 14:25
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Fogj egy darab sült oldalast, aztán jóízűen fald be!
2020. ápr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy csak poénból csináltad.
2020. ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Sehogy. A dolog titka az, hogy nem kell magyarázkodni. Ők gondolnak azt, amit akarnak, te elmondod a véleményedet és ennyi. Normális ember szóból ért. Egyébként miért kellett neked fejkendő? Mecsetben voltál?


Ha a nagyika ezek után azon kattog, hogy te biztos muszlim lettél, akkor nagyon unatkozik vagy nagyon irigyel téged, hogy fiatal vagy, ezért utálkozik.

2020. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen mecsetben voltam
2020. ápr. 29. 14:43
 7/16 anonim ***** válasza:
2%
Azért a nagyi csak alappal gyanakszik... Nem vagy muszlim, minek jársz mecsetbe?
2020. ápr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha majd azt látja, hogy nem imádkozol varázsszőnyegen, megeszed a disznóhúst (hogyha nem vagy vegetariánus), iszol alkoholt (mértékkel), nem gyakorolod a szokásaikat, akkor ha ismét szóba hozná, mindezt megkérdezhetnéd tőle, hogy elhiszi-e ezek után, amit mondasz.

Ha nem győzöd őt meg, akkor ne törődj vele. Ismertesd a szüleidet erről és kérjed meg őket, hogy tegyék sínre a nagyit.

2020. ápr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
12%
Ha úgy csinálsz, mint egy muszlim, akkor mért baj, ha annak néznek?
2020. ápr. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
"Azért a nagyi csak alappal gyanakszik... Nem vagy muszlim, minek jársz mecsetbe?" én is voltam a kölni dómban, de ettől még nem lettem keresztény
2020. ápr. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!