Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Minden nő ilyen lesz miután...

Minden nő ilyen lesz miután unokája születik?

Figyelt kérdés

Vagy csak az első után?

Minden nap ír, hogy mit csinál az unoka, szinte minden nap jön meglátogatni. Ha jön, akkor 4 féle édesség, nassolni való, és mindig tömné a gyereket :)

Akárhova megyünk kirándulni, vagy jönni akar, vagy ír hogy ugye minden rendben van-e.

Örülök, hogy érdeklődik az unokája felől, de ez néha terhes már...


2020. máj. 27. 12:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem lesz mindenki ilyen szerencsére, te viszont szerintem a saját lelki békétek érdekében még most állítsd le anyós pajtit, mert ez csak rosszabb lesz idővel..
2020. máj. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez a tema nem terhes mar hanem BETEG. Nem normalis. De te sem h nem iranyirod at az anyjat a fiahoz. Hivja ot non stop. Akarmi mas tema volt es engem traktalt az anyukaja szepen lenemitottam a telomat es becsuktam az ajtot pl otthon egyedul. Majd fejhallgato fel. Zene bekapcs. 15 nem fogadott hivas utan csak eljutott oda h hivja a draga fiat. Aki az elso hivasnal elkuldte a draga anyos jeloltem h nem aktualis puszi szia.


Ilyen egyszeru. En megcsinaltam. Nekem sikerult.

2020. máj. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!