Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Elhunyt nevelőapám édesanyja,...

Elhunyt nevelőapám édesanyja, akire én saját nagymamámként tekintettem. Anyám már elvált néhány éve nevelőapámtól, de mi még heti szinten tartjuk a kapcsolatot. Illik részvétet nyilvánítani?

Figyelt kérdés
Vagy mivel engem is érint, ezért kellemetlen lenne? Természetesen szerettem nagyon, és én is gyászolom, de azért egy nagyszülő (főleg, hogy nem vér szerinti) mégsem ugyan az, mint az embernek a saját szülője.

2020. máj. 28. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Attól még hogy nem vérszerinti nyugodtan nyílvaníts részvétet.
2020. máj. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Persze,hogy illik.Nyugodtan nyilváníts részvétet,most nem az a lényeg,hogy vérszerinti,vagy nem
2020. máj. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonymousreview60 ***** válasza:
93%
Illik, érdemes. A részvétnyilvánítás nem vérségi, házastársi, jogi kötelék függvénye, hanem hogy a túlélő mennyire fontos neked.
2020. máj. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Úgy illik.
2020. máj. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az elhunyt is fontos nekem, hisz nagymamám volt gyakorlatilag. Kissé fura ez nekem.
2020. máj. 28. 10:35
 6/10 anonim ***** válasza:
részvétet nyilvánítani mindenképpen, de ha nagymamával kapcsolatban maradtál akár a személyes jelenléted is rendben van
2020. máj. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mármint a temetésén? Ez nem is volt kérdés, sőt én igazából közeli családtagnak érzem magam.
2020. máj. 28. 11:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha elmész akkor adja magát, hogy részvétet nyilvánítasz mindenkinek aki az ő közvetlen családja
2020. máj. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire közeli volt a kapcsolatotok és nagymamádnak tekintetted, akkor neked is ott kell majd állni a közeli hozzátartozók között, és neked fognak részvétet nyilvánítani a megjelentek, szerintem is fura lenne részvétet nyilvánítani ilyen esetben, hiszen te is gyászolsz.
2020. máj. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pontosan, kilences. Én is így gondolom.
2020. máj. 28. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!