Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Imádom az unokámat, mégsem...

Imádom az unokámat, mégsem engedik, hogy lássam! Miért?

Figyelt kérdés
A fiam és a menyem állandóan beleszónak abba, hogyan bánok az unokámmal. Egyre kevesebbet lehetek vele, pedig nagyon jó programokat találok ki mindig, de nekik semmi nem jó. Ők bezzeg sehova nem viszik, legfeljebb a játszótérre, egyébként otthon ülnek mindig. Állandóan veszekszik velem a fiam, ha valami nasit adok az unokámnak, azt mondja rosszul lesz tőle. Soha nem jó az, amit én adok. Mit tegyek, hogy többet láthassam?

2020. jún. 7. 13:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
95%
Erőt veszel magadon és teljesíted az unokád szüleinek elvárását.
2020. jún. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz tenni. Vagy kizárólagosan az ő szabályaik szerint neveled az unokád, vagy a végén majd teljesen eltiltják tőled.

Kérdezted már, hogy miért nem jók azok a programok, amiket te kitalálsz? Milyen nasikat ehet az unokád?

2020. jún. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
98%
Milyen programokra viszed, milyen nasit adsz neki, és mennyi idös a gyerek?
2020. jún. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy a menyemnek van gondja velem, a fiam meg követi mindenben. A menyem csak ezeket az egészséges ételeket adja a gyereknek, mert állítólag beteg a gyomra a gyereknek, de én nem látom, hogy baja lenne. És mi baja lesz ha néha kap egy kis csipszet vagy gyümölcslevet vagy sült krumplit? Nem értem, túlféltik szerintem. 5 éves és nem engedik el velem strandra.
2020. jún. 7. 13:38
 5/61 anonim ***** válasza:
68%
Én sem örülnék, ha bárki ilyenekkel tömné a gyerekem, pláne ha direkt megkérem, hogy ne tegye. Miért kell raszoktatni a chipsre, sült krumplira és a többi proli kajára? Nem mindenki akar magas koleszterint a gyereknek
2020. jún. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
98%
Attól hogy te nem látod, még lehet baja, nem is kicsi... Attól viszont semmi baja nem lesz, ha nem eteted nasikkal.
2020. jún. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
100%
A szülei nevelik a gyereket. Kérdezd meg a menyedet, mi az mait adhatsz nasinak, kedveskedésnek.
2020. jún. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
95%
Azért nem lehetetlen elvárásokat támasztanak feléd. Ha a gyerek bármelyik szülője megkér, hogy ne etesd ezzel és ezzel, akkor légyszíves ne. Meg mi alapon nem hiszed el, hogy van valami betegsége a gyereknek? Mert nincs ráírva? Én se bíznám úgy rád a gyerekem, hogyha kifejezetten megkérlek, hogy ne tömd csipsszel meg csokival, te ennek ellenére ezt teszed minden ok nélkül. Itt neked kell változnod, nem a szülőknek.
2020. jún. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
24%

Mert nyilván baja lesz a gyereknak havi egy csipsztől, kedves 5. Hidd el, a barátaival ennél több szemetet fog megenni.

Sokkal nagyobb baja lesz a sztressztől pár év múlva a hülye anyja miatt szegény gyereknek.


Kérdező, én meny vagyok, soha eszembe nem jutott volna parancsba adni, mit lehet és mit nem. Nem minden nap van a gyerek a nagyszülőkkel, semmi baja nem lesz havi egy laza naptól.

2020. jún. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
83%
Persze, mert a gyerekek arról híresek, hogyha a nagyi chipsre szoktatja őket, akkor az elég is nekik és nem reklamálnak folyamatosan érte és találnak folyamatosan azt :) hát hogyne
2020. jún. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!