Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nem láthatom az unokámat....

Nem láthatom az unokámat. Milyen lehetőségeim vannak így?

Figyelt kérdés

Fèl ève született meg a leg kisebb unokám. Azóta csak párszor látam.

A menyem nem engedi a fiam meg behódol neki.

Ha mentem ès èpen arra fele jártam beugrottam volna, de nem engedett be a lakásba utána írt, hogy mièrt nem szóltam. Nem hiszem hogy akkora baj az hogy bemegyek 2percre ès nem szólok elötte, nem is mindig van pènz a kártyámon nem tudok szólni.

Ha a fiam otthon van egynapot arra biztos hogy kitalál valami programot, hogy nincsenek otthon hogy ne tudjak átmeni


A saját szüleihez kèt naponta viszik hozzánk egyszer se hozzák fel.

Ezt mondtam már a fiamnak. Azt mondja hogy azèrt nem hozzák fel mert a kutya meg a macska van a lakásba meg cigizünk. Ha jönne a kisfiú akkor persze nem cigiznènk addig.

De így sem hozzák fel. Nem tudom ezek nem akkora nagy dolgok, az èn időmben is cigiztek meg állatok voltak a gyerekek körül de senki nem kènyeskedett ennyire ès egyiknek sincs baja.


Van valami amit tudok tenni hogy felhozhassam a gyereket? Vagy hogy elvigyem setalni?



2015. júl. 19. 12:39
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
72%

Most nem tudom eldönteni, hogy ez egy kamu kérdés, mert az összes létező kisunoka-meny-anyós problémát felsoroltad, ami csak itt valaha előfordul gyakorin, vagy ténylegesen komolyan gondolod.


Ha komolyan, akkor nézzük pontokra szedve.


1. Megértem a menyed, hogy a töke tele van azzal, hogy amikor épp arra jársz csak úgy beugranál. Van aki ezt nem szereti, én se, mert mi van ha nem volt ideje elmosogatni, mert inkább a gyerekkel játszott délelőtt vagy a gyerek végigbüfizte a fél házat. Tuti nem segítenél neki eltakarítani a romokat hanem szóvá tennéd, hogy itthon van egész nap és még rendet tartani se képes.


2. Ha otthon van a fiad, akkor gondolom azért szervez programot, hogy együtt legyen a család, és nem azért, hogy veled kitoljanak.


3. Dohányoztok, kutyát, macskát tartotok lakásban... nos.. először is egy dohányos ember már nem érzi de ha a lakásban dohányzik az egész lakás bűzlik tőle, nem segít ezen ha épp akkor nem fogtok mikor mennek. Ha a kutya, macska nincs megnevelve én se vinnék oda kisbabát, főleg hogy ő még minden megnyal, a szájába vesz, ha a kutyával "puszilkodnak" beteg lehet. A kutya szája egy pöcegödörrel egyenlő ha baciszámot nézünk. Rá nem veszélyes, emberre igen. Nem véletlen kell azonnal fertőtleníteni a kutya harapást. A macska karmolhat, főleg ha nincs gyerekhez szocializálva. Egy 6 hónaposnak nem tudod még megmagyarázni, hogy ne húzd meg a macska farkát, bajszát, fülét, stb, mert megkarmolhat. Gondolom a saját szülei nem tartanak a lakásban állatot és nem dohányoznak.


Ráadásul mi ez a hülyeség, hogy behódol neki a fiad? Miért, egyszer is mondta a fiad, hogy ő hozná az unokát, csak a felesége nem engedi? Szerintem közösen beszélték meg és döntöttek így.

2015. júl. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
57%
A fiad sem hajlandó együttmüködni veled, akkor nem sok jóra számithatsz.
2015. júl. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
59%
Ezt már kiírta a menyed is. Persze a saját szemszögéből. Így nem lehet eldönteni, hogy kinek van igaza.
2015. júl. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
68%

Én sem örülnék neki ha váratlanul betoppanna valaki, a saját anyám is ideszól mielőtt jön.

Próbáld meg felhívni, és megkérdezni ráérne-e délután vagy mehetnél-e velük sétálni stb.

2015. júl. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
36%
Én sem engedném a gyerekemet olyan ember közelébe, aki cigizik mellette, és annyira primitív, hogy egy szót sem tud leírni helyesen.
2015. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
30%

Pereld be a menyedet. Itt meg a sok anyósgyűlölő, unatkozó menytől ne várj objektív választ.


Nézd milyen lihegve vetik most majd magukat a piros gombra:DDDD

2015. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

A kutya meg a macska belenne zárva a másik szobába addig. Meg kiszellőztetnènk is

A lányom is áthozza a gyerekeit ők nem kènyeskednek.

Úgy tudom hogy van egy rendelet hogy havonta egyszer kötelezhetem hogy lássam az unokát

2015. júl. 19. 13:17
 8/41 anonim ***** válasza:
66%
Igen, ha bírósághoz fordulsz, akkor havi egy láthatást biztos megítélnek. De nem lenne jobb békésen intézni a dolgot? Már csak az unokádra való tekintettel is.
2015. júl. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom, minden tele van állatszőrrel. A szellőztetés szarnak a pofon, ha cigizel, büdös vagy, meg az egész lakás is, szellőztethetsz egész nap.
2015. júl. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
69%
Megítélhet havi egy-két óra láthatást a bíróság, de akkor se viheted el, csak a szülő jelenlétében nézheted.
2015. júl. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!