Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagymamák szemszögéből is...

Nagymamák szemszögéből is érdekel ez a dolog?

Figyelt kérdés

nagymamák,milyen gyakran láthatjátok az unokáitokat? hány évesek?egyedül is találkozhatsz velük?általában te mész vagy ők jönnek hozzád? és ez igy megfelel neked vagy mennyi lenne az ideális a számodra?


szülők szemszögéből is érdekel,milyen sűrűn jön hozzátok a nagyi vagy ti,hány évesek a gyerekek,engeded őket egyedül?és mennyi találkozás lenne inkább számodra ideális?


(minket nyíltan gyűlöl a nagyi,de unokát nem tiltom tőle.így is sokat engettem pici korában,de többször veszélyeztette az életét,azóta csak jelenlétünkben.ha már egyedül buszozhat a gyerekem,engedem persze.minden második hétvégén jön a nagyija,de a gyerek nem kötődik hozzá.nekem elég lenne ha havi egyszer jönne,mi kb kéthavonta egyszer vinnénk el.én ellennék nélküle,de a nagyinak más értelme nem maradna az életben.írjatok nálatok hogy van ez?


2021. ápr. 7. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Mivel veszélyeztette az életét?
2021. ápr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nalunk elvaltak a szuleim, apu szulei anyaval egyaltan nem voltak joba, utaltak, de anya megse tiltott toluk. Minden hetvegen mentem apahoz is es hozzajuk is. Nyaralni is elvihettek kicsi koromtol kezdve, szunetekben is sokat voltam rajuk bizva (meg unokatesoim is).

Anya felol csak nagymamam volt, papam a szuletesem elott evekkel halt meg. Nala is rengeteget voltam, heti egyszer biztos, hogy talalkoztunk. Plusz a ovodai, iskolai szunetekben altalaban ott voltam.

Anya uj parjanak a szuleivel szinten jo a kapcsolat, unokajukkent szerettek mindig, ok is sokat vigyaztak ram, vittek nyaralni stb.

Szoval engem amiota az eszemet tudom mindig rabiztak elvinni, ottaludni is barmelyik nagyszulomre. Es altalaban hetvegeken mindig meglatogattuk oket, en ott is aludtam.

Ma mar 23 eves vagyok, es kb 13-14 ebes korom ota jarok magamtol hozzajuk, elotte ok jottek el ertem.

2021. ápr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3 éves, minden délután nálunk van hétköznap. (bölcsis) Dél után jön érte vagy a lányom vagy a vejem. Hét végén általában két hetente tartunk egy közös evést-iszogatást.
2021. ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én kapcsolatomnak anyóssal köze nincs az ő unoka-nagymama kapcsolatukhoz. Felnőttként én képes vagyok kezelni az ellentétünket, ő úgyszintén. A gyerek szere ti, kötődnek egymáshoz, hiszen soha de soha egyetlen rossz szot nem ejtek anyósomról előtte. Ha te is így tennél, jobban járnátok.
2021. ápr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az írásomból kiderül,hogy mindent engedek ( régen túl sokat is) mire gondolsz amit tehetnék még? Most nem szeretném leírni mik történtek,de hidd el túl jó is vagyok.
2021. ápr. 7. 18:23
 6/7 anonim ***** válasza:

1 éves, havonta 1x vagy 2x találkozunk mert ennyit tudunk megoldani. Messzebb laknak. Igazából nekünk elég is. Szeretik a gyereket, ő is őket.

Egyedül nem szokott velük lenni, és még egy pár évig nem is lesz.

2021. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hetente látják őket pár órára hétvégén, 1 és 3 évesek. Az ovist néha viszik egyedül is, a kicsit még nem, ő még nagyon hozzám van nőve.
2021. ápr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!