Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Milyen nagymama az ilyen?

Milyen nagymama az ilyen?

Figyelt kérdés
23f vagyok. Szombaton ottalszom apai nagyimnál mivel özvegy már 5 éve. A papa meghalt. De ha ottalszok egy napot mindig kajat rendelek meg neki is! De elvárná adnék neki arra az egy napra hogy ott alszok vagy 20-30 ezret.
2021. ápr. 16. 09:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Mivan? 20-30 ezerért látna vendégül a saját nagymamád? Minek mész akkor oda???
2021. ápr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

ez egy jó mama :D tipikusan olyan ember a családokban, akit el kell kerülni :) lehet nekem volt rossz nagyszülői gárdám, de őszintén örülök h nem él már jórészük. ha le is leszek pontozva..


anyum apja egy bántalmazó szadista volt, nem is ismertem soha, anyja alkoholista, ő is meghalt, nem vágyott soha arra, h lássa az unokáit. anyum próbálta az egész életét úgy alakítani, hogy sose hasonlítson rájuk.


apum felől.. apja tőlem kb 20 km-re lakik, olyan városba, ahova középiskolába jártam, és OKJ-t végeztem, ma pedig ott dolgozom. életembe kétszer láttam, akkor se volt benne semmi köszönet. anyja egy rosszindulatú vénasszony volt, aki lehúzott mindenkit pénzzel, tipikus mártír volt, és zaklatta az egész családot, amikor csak tudta :)


vannak családtagok, akiket el kell felejteni örökre, és mérgelődjenek maguknak.. a családot nem mi választjuk, csak kapjuk, el lehet hagyni őket örökre

2021. ápr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Ha veszek neki valamit csak úgy elveszi megse köszöni... pedig egyetlen egy unokaja vagyok! És a barátnőjei fontosabbak neki mint a család! Amiota papa meghalt , férfiakkal fekszik össze mindenki beszéli a faluban. Pedig 65 éves
2021. ápr. 16. 09:31
 4/27 anonim válasza:
100%
Szerintem ne menj hozzá ha ilyen. Lehet csúnyán hangzik de az ilyen nem igazi nagymama. Ne rajtad húzzon hasznot hanem oldja meg a dolgait. Az pedig elég szomorú hogy 65 évesen össze fekszik mindenkivel de hát egészségére 🤷‍♀️
2021. ápr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Minek jársz hozzá? Tátott szájjal besétálsz a fszerdőbe. Még ő se akarja, hogy ott légy, büntet érte.
2021. ápr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Többé ne menj hozzá, csak telefonon beszélj, és ha felhív, mondd meg, hogy nincs 20-30 ezred, amennyit elkér tőled, ha odamész, ezért nem mész oda.
2021. ápr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
30 000 forintot adok egész hónapra a közösbe . Ő meg egy napra kérne annyit ? Kerüld messzire.
2021. ápr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pont azért csinálja hogy ne menj oda. De minek mész? Ezt senki sem erti, nemcsak én úgy látom.
2021. ápr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Olyan helyre nem járunk, ahol ennyire rühellik, hogy ott vagy.
2021. ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Az szép, más nagymama (khm, normális nagymama), sütne, főzne az unokájának, és örömmel fogadná, ha meglátogatja, nem, hogy még pénzt kérjen. Mit gondol, hogy valami turista szálló a háza, ahol az unokájának kell fizetnie?
2021. ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!