Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Az a gyakoribb, amikor több...

Az a gyakoribb, amikor több unoka esetén a nagyszülőknek van kedvenc unokájuk, vagy az, amikor mindegyiket egyformán szeretik?

Figyelt kérdés
Nyilván egyén- és helyzetfüggő, de ti melyikből ismertek többet?
2021. júl. 3. 15:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%
A nagyszüleimnek mindig voltak a kedvenc unokák (a kedvenc gyerek gyerekei), akiknek mindent szabadott, meg voltunk mi, akiket folyton kritizáltak, belénk kötöttek. Akkoriban nagyon zavart, és sokat szomorkodtam miatta, mára már nem érdekel.
2021. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%
Ritka hogy nincs kedvenc
2021. júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%

Apai ágú nagyszüleimnél volt kedven: az unokatestvérem. Viszont ő eleve úgy lett nevelve, hogy ő a világ közepe. Ez felnőttként is megmaradt benne. Hízelkedős és kétszínű, hatalmas hazudozó. Ő volt a kedvencük. Amikor nagyapám meghalt, unokatesóm a sok dologért hálája jeléül egyszer sem ment be hozzá a kórházba. Én minden alkalommal. A nagymamát is körberajongta mert ajnározta hogy ő a legszebb a legügyesebb az mindenható. Őt is nagy ivben lesz..a amikor szüksege lett volna a segitsegére, vagy a jelenlétére.

Anyai agú nagyszüleimnél sosem volt ilyen megkülönböztetés. Mindannyia ugyanannyit kaptunk mindenből. Egyszer sem ereztük hogy egyikünk a kedvenc, a többiek pedig mellőzve vannak. Anyai agú nagyszüleim igazságosak voltak.

2021. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
95%

Edfigi tapasztalatom az hogy van kedvenc.

Az én nagyimnak is volt. Anyósoméknak is van. A férjem nagyijának is volt.

Anyumnak egyenlőre csak az én gyerekeim az unokái (5 éves és 1 éves ikrek) náluk egyenlőre méwg nincs különbség téve

2021. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Ritka, hogy ne legyen kedvenc.
2021. júl. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk az egyik nagymánál látványosan én voltam a kedvenc ( első régóta vágyott lányunoka, mindig segítettem a nagymamának mindenben, míg a többiek nem, rengeteget voltam nála), és szerintem ez hozzájárult ahhoz, hogy a többiek eléggé eltávolodtak a nagymamámtól
2023. aug. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!