Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit tegyek ha nagymamám rám...

Mit tegyek ha nagymamám rám erőlteti a koronavírus elleni vakcinát?

Figyelt kérdés

Mama már a negyedik oltását vette fel, és kb minden nap ilyenekkel bombáz engem: "te nem akarod beoltatni magad?" "jobb lesz ha te is gondolkozol rajta, hogy beoltasd magad"

Még a messengeren is rám ír emiatt.

Már nagyon idegesít, mióta bejött ez az oltás téma Magyarországra, azóta csak ezt fújja meg kérdezgeti. Természetesen szépen elmondom neki, hogy legyen szíves megérteni, hogy én így döntöttem, hogy nem oltatom be magam. Ideig-óráig megérti, aztán másnap ugyanúgy megint megkérdezi. Nincs demenciája meg semmi ilyesmi. Szimplán csak nem akarja elfogadni a döntésem. Nem akarom emiatt megszakítani vele a kapcsolatot, de már az idegeimre megy.



2021. szept. 13. 05:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:
38%
Darwin teszi a dolgát: [link]
2021. szept. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:
73%
mártirrá lett kinyirták.megy majd utánna a 60x rák tudja mennyi oltott is .kamu hirek jönnek már onnan is ugyanugy haldoklik az oltott is ne aggodjatok. agy majd odabasznak nekik iránból hogy ne hösködjenek.
2021. szept. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 anonim ***** válasza:
62%
51-es az oltottak is hajszál pontosan ugyan úgy hullanak, csak azt nem fújja a média...
2021. szept. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim ***** válasza:
37%

53-as:

Okés, figyi. De akkor te miért nem oltatod be magad? Ha úgyse változik a ráta szerinted, akkor nem ártassz magadnak ha kapsz oltást.

2021. szept. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 anonim ***** válasza:
69%
Mert nem érdekel annyira, most mi a francnak rohangásszak a semmiért, felesleges időpocséklás, még a gyakorizás is hasznosabb....
2021. szept. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 anonim ***** válasza:
28%
Hallgass a nagyira :-)
2021. szept. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 anonim ***** válasza:
70%

Mindenkinek joga van eldönteni, hogy oltat vagy nem oltat. Aki ezt nem képes tiszteletben tartani, azt zárd ki az életedböl. Sajnos a fogyatékos vekengök ismét találtak valamit, amitöl retteghetnek... Hát tegyék ( nem minden oltott fogyatékos persze, de aki a saját EGYBITES univerzumát erölteti másra, azt teljesen megértem, hogy védi az egy szem agysejtét)

Mi a gond, nem müxik a kisérleti szarotok?

2021. szept. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/85 anonim ***** válasza:
62%

51 amikor rosszul voltam a covidtol, akkor is annyit mondtam, hogy bármi történik, én Gödénnyel értettem egyet. Ez az elv lényege: akkor is tartod magad hozzá, ha te kerülsz a f...sz másik végére.

De hát rátok itt a paradicsom vár: mi laposföld hivök meghalunk, ti meg örökké élhettek a szent szertöl. Nem is értem miért viselkedtek úgy, mint jehova tanui

2021. szept. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 anonim ***** válasza:
19%

"Ezáltal a vakcina is egy veszélyes kotyvalék, be nem adatom"


Kinek lenne érdeke kiírtani, veszélyes szérummal átoltatni az eü dolgozókat, akik kvázi a társadalom egyik legfőbb pillérei?

2021. szept. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 anonim ***** válasza:
25%

59-es:

Ez igazán intelligens hozzászólás volt, köszönjük.

2021. szept. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!