Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Normális ez a papám és mamámtól?

Normális ez a papám és mamámtól?

Figyelt kérdés
Elmondom először is 21 éves elmúltam, februárban 22 leszek, anyámék elváltak 2009-ben akkor 9 éves voltam, és azóta anyai mamáéknál élünk. Sajnos én nagyfokú rövidlátással szülletem mindkét lencsém -minusz 17-dioptriás... emelett hallássérült is vagyok, magasvérnyomásos. 3 éve baloldali retinám levált arra már csak fényeket látok... pedig 2x megműtöttek. Iskolákat kijártam, 11 osztályom van, levagyok nyugdíjazva mellette 6 órásba dolgozok, havi 185 ezer Ft összejön... abból adok rezsibe stb. Sőt husokat is veszek a havi 80-at otthonra költöm a kozos haztartasba. A helyzet a következő: soha nem mehettem buliba sehova mama s papa nem engedtek mindig mondták hogy : te beteg nyomorult gyerek hova mennél, meg nekem nemlehet baratnöm nem engedik meg hogy szexeljek.! Dolgozzak aztmondták meg vásároljak, rakjam a pénzt stb! Nekem ígykell maradnom! Tegnap egy haverral kimentem kajálni 20:00kor értem haza sötét volt, papám 10x felhivott, kiabalt: gyere haza , gyere haza! Aztan vette a batorsagot kocsiba ült meglatta a kerekparomat az etkezde elott bejott oda utannam es mondta na indulj haza azonnal huzz haza! Egyebkent imadom oket nagyon szerettek gyerekkent is! De nem ertik meg hogy neha kikell kapcsolodni. Anyam meg sose mert nekik szolni mindig az arnyekukba elt, azt tette amit ők mondanak. Egyetlen gyerekek anyam es en egyetlen unokajuk. Papa azzal fenyeget elmond mindenkinek hogy en szorakoznek betegen stb az egesz rokonnak megmajd jol kiosztanak engem a rokonok. Ez nem igaz a rokonok is inkabb biztatnak eljek fiatal vagyok. Egyebkent ide nemjar egyik rokon sem nem beszelnek veluk a sajat testverei sem...
2021. okt. 21. 07:06
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
92%
Költözni tőlük gyorsan 3s messze. Anyad is megéri a pénzét. Ha valaki azt mondanà a gyerekemre nyomorult.... hàt megnézhetné magat.
2021. okt. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg ők is betegek, csak épp mentálisan.
2021. okt. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
88%
Ők még abban nőttek fel, hogy ha egy rokon "beteg", az szégyen, és rejtegetni kell, nehogy megtudják az emberek.
2021. okt. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
96%
Na hát vajon miért nem beszél velük egyik rokon sem? Teljesen érthető. Ilyen emberekkel én sem tartanám a kapcsolatot. Legalább te ne legyél anyud és állj ki magadért. Ha meg nem tetszik nekik akkor megmondod hogy elköltözöl. Lakótársakat nem nehéz találni hogy ne egyedül fizess albérletet. Én biztos nem bírnám velük a napi vita feszt menne.
2021. okt. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
92%

Még ha a jót is feltételezem róluk, hogy féltenek, ugye sok bajod van, könnyebben történik valami veled, mint egy egézséges emberrel, akkor is elítélem, amit csinálnak.

Lépj le onnan, keress lakótársakat, és menj albérletbe.

2021. okt. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
5# nem engedik hogy le lépjek, megmondták ha elmerek menni az önkormányzatot hívják rám vagy a zubbonyt hogy megbolondultam és pert indítanak ellenem hogy betegen elmenten vagy elvitetnek a pszicihátriára...
2021. okt. 21. 07:40
 7/41 anonim ***** válasza:
95%
Erről kerdezd mar meg a csaladsegitot. Ha nem vagy gondnoksag alatt siman elmehetsz.
2021. okt. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudják megcsinálni, csak fenyegetnek. Ha nem állsz gyámság alatt, akkor 21 évesen oda mész, ahova akarsz. Maximum a mentőket tudnák rádhívni, de azok ha ki is mennek, elbeszélgetnek veled három percig, látják, hogy nem vagy se ön-, se közveszélyes, úgyhogy utána békén hagynak.
2021. okt. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Nem voltam sose gyámság alatt, és elárulom 2000.Február 3-án születtem lassan 22 éves leszek... fenyegetnek hogy nem mehetek el, meg elmondják a rokonoknak jól megveretnek, kiosztatnak! Pedig a rokonok is nekem adnak igazat! Veluk nem foglalkoznak
2021. okt. 21. 07:55
 10/41 anonim ***** válasza:
96%
Ha barki kezet emwl rad feljelented.
2021. okt. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!