Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Egy 18 éves lányt mennyire...

Egy 18 éves lányt mennyire ráz meg, ha a nagymamája meghalt?

Figyelt kérdés
Beszélek egy lánnyal, 3 hétig nem adott jelet magáról, és nemrég beköszönt, hogy azért nem írt, mert meghalt a nagymamája és az anyukája covidos, az anyukájával ketten élnek együtt, a beszélgetésünk eléggé hangulattalan volt, próbáltam nyugtatgatni, de nem mertem rákérdezni dolgokra, mert lehet, hogy nem akar róla beszélni. Egy kicsit olyan volt mintha nem érdekelte volna hogy írjon, pl volt Budapesten előtte, de fel sem hozta, pedig előtte megígérte hogy csinál képeket, stb
2021. nov. 4. 08:50
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
86%

Hülye kérdés. Engem 30 évesen is megviselt, pedig 83 éves volt, s többezer kilométerre laktam akkor már tőle.

Itt meghalt a nagymama, anyuka covidos, te meg azzal foglalkozol, hogy "nem érdekli, hogy írjon ".

Nahát, tényleg?

2021. nov. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
67%
Maga a kérdés is olyan, hogy űrlény vagy?
2021. nov. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
7%

11. és 12. válaszoló,

nem olvastátok, hogy a 10-es alatt 10:01-kor (tehát jóval előttetek, mit írt magáról és a családi helyzetéről a kérdező?

Ha olvastátok, mégis azt írtátok, amire utaltam, akkor tapintatlanok vagytok.

2021. nov. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
84%
Olvastam, és űrlényszerű, hogy saját tapasztalat nélkül nem tudja elképzelni, hogy a nagymama hiányozhat egy 18 éves (miért fontos a kora?) lánynak. Nekem apám nem volt, mégsem tátom el a számat, hogy mások siratják az édesapjukat.
2021. nov. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
83%
De, olvastuk. Attól még hülye kérdés.
2021. nov. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
0%
olvass a gyászmunkáról, ha érdekel
2021. nov. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
98%

Én idősebb voltam, amikor meghalt a nagymamám. A mai napig nem tudom feldolgozni és nem tudok beszélni róla személyesen senkinek.

Szerintem kicsit tapintatlan a kérdésed. Elhiszem, hogy rosszul esett hogy 3 hétig nem írt, de valószínűleg nem volt/van a toppon.

2021. nov. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
89%
miért nem anyukáddal vagy, ha apukád ezt csinálja?
2021. nov. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
91%
Kiscsillag, meghalt, mégis mit “beszéljen” meg ezen veled a NETEN keresztül? Nincs megoldás, nem fog feltámadni, fel kell dolgoznia, hogy nincs többé. És ezen felül még az anyukája miatt is aggódhatott, amit szintén nem lehetett megoldani, csak bízni benne, hogy jobban lesz. Hát kisebb gondja is nagyobb volt annál, minthogy valami netes partnernek írogasson, akivel együtt se volt rendesen soha. Ha többéves kapcsolatban lennétek (mármint személyesen, nem egy chatablakba vagy szerelmes), akkor jogosan kérdeznéd, miért nem beszél neked ezekről, de te csak egy netes csevegőpartner vagy sajnos.
2021. nov. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ milyen volt a kapcsolatuk. Az egyik nagyimat szinte nem is ismertem szóval az ő halála nem rázott meg, de a másik nagymamám.... na azon kibuktam rendesen még 30 évesen is. Ajánld fel, ha akar veled beszélgethet róla, ha akar, de erőltetni ne erőltess semmit. Gondolom jópofizni se akar senkivel, adj neki időt.
2021. nov. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!