Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Melyik nagymamád szereted...

Melyik nagymamád szereted jobban? Mi a keresztnevuk?

Figyelt kérdés

Nekem anyai nagyanyám egy drága kincs a világ legjobb nagymamája Ilonka mamám.

Apai nagymamám, Kati egy gonosz senkit nem szeret, még engem sem szerintem pedig egyetlen unoka vagyok apai ágon.


2021. dec. 6. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy nálad így alakult a kapcsolatod az egyik nagymamáddal!

A nagypapáimat sajnos nem ismertem.

Viszont, mindkét nagymamámat nagyon szerettem! A nagymamáknál jobban senki nem tud szeretni!

Hiányoznak nagyon! Egyikük 12 éve, másik 2 éve hunyt el.

Már szüleim sincsenek sajnos.

2021. dec. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Néhai nagymamám Erzsébet, őt nem ismertem, nagyon kicsi voltam, amikor meghalt. Állítólag vele nagyon jóban lettem volna, jó anya/nagymama volt. Állítólag. Hogy a valóságban mi lett volna, ha, sosem tudom meg.


Még élő nagyanyám Gabriella. Kiprodukálta, hogy ne akarjak vele kapcsolatot tartani. A vér nem kötelez szeretetre. Annak ellenére, hogy minden nyáron elmentem hozzá, kezdetben akár egy egész hónapot is, a végére egy hét is sok volt, egyszerűen nem jött össze, utáltam ott lenni, mindig figyelni a viselkedésemre, hogy mit mondok, hogy kapjam tőle a kritikát és a máig hülyeségnek tartott véleményét arról, amiről fingja sincs, de osztani az észt, azt nagyon tudta, meg mártírkodni. Köszönöm, nem.

2021. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos csak egy mamám van,apai ágon nincs(miután apám sincs,nem tart igényt gyerekre)

De nagyon szeretem ,azt az egy mamám,Éva💟

Eddig ő segített sok mindenbe,most én neki (pedig nekem is kéne segítség:(( )

Tavasszal meghalt a Papám,szóval probalok minnél többet segíteni neki. Lehet..soha nem lesz már a régi..

2021. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Apai nagyanyámat szeretem jobban, neki én vagyok az egyetlen unokája és a közelünkben lakik, a másiknak egy vagyok a tíz közül és egy órára van tőlünk.


Alapvetően jó a kapcsolatunk, ő is nagyon szeret engem, szerencsére még jó állapotban van, mindig náluk gyűlik össze a család hétvégén. Viszont szeret kéretlen tanácsokat osztogatni, elvárná, hogy hallgassunk rá és hatalmas szerepe volt abban, hogy szétmentek a szüleim.

2021. dec. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Ugyananynira mindkettöt.
2021. dec. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Már mindkettő meghalt, de az anyait szerettem. Az apaival amúgy se sok kapcsolatom volt, plane a szüleim válása után. Az anyai Terézia volt, az apái Erzsébet.
2021. dec. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

Apai nagymamámmal jobb a kapcsolatom. Mindig ő vigyázott ránk kiskorunkban. Náluk csak játszani és enni kellett. Anyai nagymamámmal sem volt rossz a viszonyom soha. De nála mindig gazolni kellett, meg állatokat etetni. Nem is szerettünk a nővéremmel ott aludni. Illetve mamámnak volt egy fajta személyisége, mindig azt szidta a másiknak, aki épp nem volt ott.

Anyai Irén, Apai Erzsébet.

2021. dec. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!