Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Van olyan akinek mindkét...

Van olyan akinek mindkét nagymamájának ugyan az a keresztneve?

Figyelt kérdés
Nekem mindkét nagymamám Ilona nagyon szeretem őket 😍😍 anyai ágon csak egyetlen unoka vagyok ! Hogy hívják mi a keresztneve a nagyitoknak? Melyiket szereted jobban?
2021. dec. 4. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Egyik Ilona, masik Julianna. Juliannat. Anyai agon en is egyetlen vagyok.
2021. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Jelen, mindkét nagyim Katalin.

Az apai nagymamámhoz közelebb állok, de a másikat is nagyon szeretem.

2021. dec. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos már mindkét nagymamám meghalt. Apai ágról Erzsébet volt anyin pedig Irén. Anyai ágról szerettem jobban, mert apai ágról nagymamámnak nehéz természete volt. És sok türelem kellett hozzá.
2021. dec. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem azért elég sok iylen lehet tekintve, hogy minden korszaknak ugymond megvannak a kedvelt keresztnevei, amiket jobban használtak.
2021. dec. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
egyenes ágakon a dédszülőkig bezárólag mindenki Mária volt. aztán anyám fellázadt és megmondta, hogy nincs gyerek-projekt, amíg apám ki nem veri a fejéből ezt a debil ötletet/nevet. így lettem az első nemmária elsőszülött lány a családban.
2021. dec. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Anyai mamát Ilonkának becézem apait Icának. Apai ágon 2 unoka van, én meg a nagybátyám fia de mivel el váltak a feleségétől a gyerek nem tartja vele a kapcsolatot így úgy mond egyetlen unoka vagyok apai ágon is anyain meg mivel mamának egy lánya van aki az anyam itt is egyetlen unoka vagyok-
2021. dec. 4. 23:47
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
I Erzsébet angol királynő. VIII. Henrik és Boleyn Anna anyja szintén Erzsébet volt.
2021. dec. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is két Ilona :))
2021. dec. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Ilona és Borbála. De a nagypapáim mindketten Lajosok voltak. :D
2021. dec. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Apai Sára volt,anyai Mária. Apait nem szerettem igazán, az anyait imádtam. Sajnos már rég meghalt mind a negy nagyszülőm.
2021. dec. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!