Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyszülők, őszintén, tudnátok...

Nagyszülők, őszintén, tudnátok ugyanúgy szeretni az örökbefogadott, láthatóan cigány származású unokàt, mint a vérszerintit?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 25. 08:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/90 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekes, mert ez a néni, akiről szó van, még az én gyerekemmel, aki neki senki, csak a szomszédja, is szebben, természetesebben bánik mint ezzel a kisfiúval. Látszik hogy próbálkozik, de nem olyan. Sajnálom is érte a kicsiket, mert nyilván elfog jönni az a pont amikor neki is feltűnő lesz, hogy a vérszerinti unokákkal mennyire máshogy van bánva, mint vele
2022. ápr. 25. 11:18
 62/90 anonim ***** válasza:
20%
akkor fogadd örökbe te ha ennyire sajnálod
2022. ápr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/90 A kérdező kommentje:
62, köszönjük az építő jellegű hozzászólást, nagyon hasznos volt, pont ez a téma.
2022. ápr. 25. 11:32
 64/90 anonim ***** válasza:
30%
hát az előtt lévő irásodra reagáltam. Honnan tudod hogy miért viszonyul így hozzá. lehet van rossz élménye, tapasztalata a romákkal
2022. ápr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/90 anonim ***** válasza:
65%

Arra senki se gondol, hogy ha ujszulott koratol ugy all hozza a kedves mama ahhoz a kisfiuhoz, hogy ugyse lesz belole semmi, akkor a gyerek ezt erezni fogja...

Veletlen se azert fog rossz utra terni mert erzi hogy kb semmire se tartja a "csaladja"..😅

Igen teny es valo hogy a bortonok 90% cigany es? Aki ezt egy artatlan kisbabara kepes kivetiteni, es ezzel magyarazza hogy mashogy kezel egy cigany kisbabat egy magyartol, az kopjon fel es alljon ala.

.

2022. ápr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/90 anonim ***** válasza:
73%
Én sem örülnék túlzottan egy kokeró gyereknek, amikor én meg falfehér bőrű vagyok. A többiről nem is beszélve....
2022. ápr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/90 anonim ***** válasza:
61%
#64 kit erdekel hogy rossz tapasztalata volt? Egy CSECSEMOROL beszelunk. Akinek a szemelyiseget sokkal nagyobb mertekben fogja megformalni az, hogy otthon hogy allnak hozza, mint hogy milyen 2 ember csinalta meg.
2022. ápr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/90 anonim ***** válasza:
72%
65-ös, nagyon egyszerű a dolog, fogadj akkor örökbe egyet. Mi had döntsük már el mi férne bele a felfogásunkba, életünkbe és mi nem.
2022. ápr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/90 qkker1 ***** válasza:
63%
Nem.
2022. ápr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/90 anonim ***** válasza:
65%
Én azt nem értem minek fogadták örökbe fehér unoka mellé? Nagymamát meg lehet érteni, nem az ő unokája, ráadásul cigány. Több családnál láttam, hogy kulturált család cigányt fogadott örökbe, szerették, tanították stb. végül kijött mindegyiknél a cigány vér, mert mindig megtalálják gimiben a rossz társaságot.
2022. ápr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!