Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyszülők látogatása,mindig?

Nagyszülők látogatása,mindig?

Figyelt kérdés

1hónapos múlt a kisbabám. Mielött megszültem,az volt a kérésem hogy az első 2 hétben senki ne zavarjon minket. Természetesen nem sikerült betartani,anyukám már aznap jött.(ő pár utcával lakik messzebb)

Párom szülei 30km-rel vannak messzebb. Hozzájuk is már mentünk mikor 2hetes volt a pici. Anyukám minden nap jön,mondván úgyis erre lakik. Másik nagyszülőkhöz minden héten megyünk. Úgy érzem nincs életünk,3an nem csinálunk semmit. Elegem van ,már 1hónap után. Biztos a hormonok miatt is.. lehet túlreagálom. Szerintetek?



2022. máj. 5. 07:59
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%

Egyéniségtől függő.

Én az első egy hónapban nagyon is igényeltem, hogy édesanyám

nálam legyen, segítsen a háztartásban, vasalni, miközben

fürdök, addig vigyázni a kicsimre, hogy együtt menjünk sétálni,

stb.

2022. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
91%

41-es vagyok: teszem hozzá, hogy amikor a párom hazajött, akkor

már édesanyám is készülődött, magunkra hagyott minket, hogy éljük a családi életünket. Viszont rengeteget segített. A férjem is nagyon hálás volt neki ezért.

2022. máj. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Megmondtam anyámnak hogy sok amit csinál,természetesen megsértődött de már nem érdekel. Mondtam hogy több időt akarok 3an tölteni. A páromnak mondtam hogy a mostani hétvégét szeretném hogy a miénk legyen. Tudomásul vette ,de láttam nem esett jól neki.
2022. máj. 5. 19:21
 44/47 anonim ***** válasza:
72%

Jól tetted! Akkor ez egy hosszabb beszélgetést is megér! Meghagyom annak a lehetőségét, hogy tulajdonképpen nem is esett a párodnak rosszul, csak te úgy érzed, de ha igen, akkor ezt rendesen ki kell beszélni. Ő valóban minden hétvégét a szüleinél akar tölteni (1 nap vagy 2?), és szerinte ez így helyénvaló? Ő nem gondolja úgy, hogy ti hárman vagytok egy család?

Mikor még csak együtt jártatok, udvarolt rendesen? A kedvedben akart járni? Lehet, hogy csak a szülei rágták a fülét, hogy fiam, ideje nősülni, mert unokát akarok?

2022. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
94%
Akkor majd tudomásul veszi alssan.
2022. máj. 6. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
82%
Férjed akkor menjen egyedül, a szülei meg menjenek, ha a babát akarják látni. Azon kívül, hogy ott egész nap fogod a gyereket, mit tudsz csinálni? Otthon meg lenne dolgod.
2022. máj. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
46%

Majd ha nagyobb lesz a gyerek s nem tudod hova tenni, mert pl. dolgozni kell menni, akkor majd kaparni fogsz értük...

Örülj neki, hogy kîvàncsiak az unokàjukra...

2022. aug. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!