Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerinted bunkó kijelentés ez...

Szerinted bunkó kijelentés ez a mamámtól?

Figyelt kérdés
El ejtettem itthon egy poharat, kávés poharat s a mama nagy balhét rendezett hogy nem bírok magammal, halált érzek meg rosszat . Na de most véletlen volt, meg esik az ilyen. Különben meg az én házam és anyumé, apumé mi poharunk, erre jött apukám anyja épp nálunk volt le ordította a fejem hogy rosszat érzek halált nem bírok magammal akiért ki esett a kezemből a pohár
2022. jún. 1. 07:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Helyesen írni nem csak nyelvtanórán szükséges. Ott csak tanulod a dolgot (legalábbis kellene),pontosan azért, hogy az életben használd ezt a tudást. És ne egy gorilla szintjén kommunikálj egész életedben.
2022. jún. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
2022. jún. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem Martin, ő ahhoz képest, milyen elfuserált helyzetben van, nagyon jó fogalmazással és helyesírással ír. Mindig fel lehet ismerni, ha ő az.
2022. jún. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
25%
Megmondod te vetted a házat ő maradjon csendben
2022. jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Mamad elég fura
2022. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem Márk bocsánatot a nagyitól legyél hálás neki hogy általában kedves csak babonás de nem baj az
2022. jún. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!