Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerinted bunkó kijelentés ez...

Szerinted bunkó kijelentés ez a mamámtól?

Figyelt kérdés
El ejtettem itthon egy poharat, kávés poharat s a mama nagy balhét rendezett hogy nem bírok magammal, halált érzek meg rosszat . Na de most véletlen volt, meg esik az ilyen. Különben meg az én házam és anyumé, apumé mi poharunk, erre jött apukám anyja épp nálunk volt le ordította a fejem hogy rosszat érzek halált nem bírok magammal akiért ki esett a kezemből a pohár
2022. jún. 1. 07:54
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Javitva: amiért***
2022. jún. 1. 08:00
 2/26 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem jó nagy bunkóság a részéről,hogy így viselkedik veled!Amikor még fiatal lány voltam,sokat nyaraltak nálunk nővérem gyerekei,unokaöcsém jó gyerek volt,a csajok viszont szerettek eltőrni dolgokat.Anyukám mindig kedvesen azt mondta nekik,hogy semmi baj virágszálam,az a lényeg, hogy nem lett bajod.Sajnos már 19 éve nincs köztünk,de tesóim gyerekei mai napig azt mondják,hogy ő volt a világ legjobb nagymamája!Báecsak az én gyermekeim is ismerhették volna,biztos vagyok benne,hogy imádták volna ők is!Mamád pedig szégyellje magát!Egy pohár nem a világ vége!😉
2022. jún. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
23F vagyok! Még adtam neki én a magáét szólni se tudott úgy ki osztottam
2022. jún. 1. 08:13
 4/26 anonim ***** válasza:
84%

A kérdésednél szerintem irreleváns az, hogy kinek a háza, a nagymamák a kiskorúaknál még nevelhetnek.

Ami nem teljesen világos, az ez a "halált érzek" dolog. Mamád valami szellemidomár vagy micsoda hogy ilyedtében ilyet kiabál? Mert az átlagember inkább káromkodik egyet.

2022. jún. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
azt hittem 12 éves kislány vagy
2022. jún. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
81%
Hát nagyon bepörgött az tuti :D
2022. jún. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
14%

Na de most véletlen volt


ja, ha ki kell emelni, hogy most véletlen, akkor gondolom, máskor meg nem...

2022. jún. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem bunkó kijelentés volt, hanem értelmetlen. Babonás? Gondolom, neki a pohártörés valami rosszat jelent. De ne vedd ennyire magadra.
2022. jún. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 qkker1 ***** válasza:
100%
Ma sincs iskola? Napi kamu megvolt.
2022. jún. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%
Borzasztó ez az íráskép. Összevissza írsz, vesszők hiányoznak. Döbbenet, hogy szinte egyidősek vagyunk. Azt hittem, egy 10 éves gyerek írta ki a kérdést...
2022. jún. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!