Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit kellene tennem?

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
22/F vagyok. Szüleim elváltak 9 éves koromban. Apám újra nösült, de a mostohanyám nőgyógyászati problémái miatt nem lehet gyerekük. Egyetlen gyereke vagyok apumnak azonban sosem támogatott anyagilag, nemjártam oda gyerekoromban sem, most az utóbbi idökben 2017 kornyeken kezdtem oda jarni17evesen aztan 2 eve megint nemjarok oda mivel apai nagyi meg apum szidjak anyamat meg anyai nagyiékat meg átkozzák őket stb. Most azonban apam hivott h menjek mert apai nagyi infarktust kapott korhazban van megkateterezték. Nemtudom menjek e, de azt tudom ha ujra kibekulok veluk ujra szidni fogjak anyut meg anyai mamaekat. Sose tamogatott pedig egy gyereke vagyok keres havi 450ezret de sose adott meg 100ftot sem
2022. nov. 16. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Én megmondanám, hogy nem vagyok kíváncsi a nagyira, aki szidja-hordja az anyámat, és eszemben sincs illemből a betegágya mellett csücsülni. Szálljon már le a földre apád is.
2022. nov. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Én bemennék, lehet hogy utoljára látod, aztán az nem azt jelenti, hogy akkor járni kellene hozzá megint rendszeresen.
2022. nov. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Nagyit megneznem en is, mert valoban lehet, hogy utoljara latod, de ez persze en vagyok; igazabol ez se kotelezo.

A kapcsolatot ettol fuggetlenul nem kell tartanod veluk, nem is ertem miert kene.

2022. nov. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Jézus ... már 125x leírtad a problémádat. A millió válaszból egy sem volt neked hasznos?????
2022. nov. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell érzelmeket belevinni a dologba, ha az érzelmek eddig sem alakultak megfelelően. Látogasd meg nagyanyádat, hogy a saját lelkiismereted rendben legyen, aztán dönts a továbbiakról, ahogy akarsz.
2022. nov. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12%
Mondd meg h téged nem érdekel.
2022. nov. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minek menjen be hozza? Leirtakbol ugy tunik, a nagyi meg a betegagyon is kepes a kerdezo anyjat szidni. Emiatt tenyleg erdemes lenne meglatogatni, ne vicceljetek mar.
2022. nov. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!