Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nagyszüleid eljárnak rendsze...

A nagyszüleid eljárnak rendszeresen síelni, tengerpartra vagy bármilyen más külföldi nyaralásra?

Figyelt kérdés
2022. dec. 3. 14:16
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
15%
A legjobb otthon, asztali számítógépről gyakorizni! Eléggé elvan vele az ember, ráadásul olcsó!
2022. dec. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
100%

Már nem élnek sajnos, de apai nagyszüleim a Mátrába jártak fel sokat, amíg tudtak, illetve a Balatonon saját nyaralójuk volt, ahol gyakorlatilag az egész nyarat töltötték.

Anyai nagyszüleim sosem mozdultak ki otthonról.

2022. dec. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
93%
Nem jártak el. Társasházi lakásban laktak, de volt vidéken telek, ott töltötték az időt tavasztól őszig.
2022. dec. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
96%
Már meghaltak sajnos, de amúgy nem jártak. Mezőgazdaságban dolgoztak, és nyugdíj után sem akarták abbahagyni, művelték a kis szőlőjüket, azzal meg nyáron munka van. Pénzük egyébként lett volna.
2022. dec. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. dec. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. dec. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
87%
A két nagyapám elutaztak a Don-kanyarba, úgy megtetszett ott nekik, hogy haza se jöttek, a két nagymamám a faluból se tette ki a lábát.
2022. dec. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
94%
Nem, Az egyiknek a nyugdíja 130 ezer és örül, ha hó végén marad még pár ezer Ft-ja. A másiknak a fizikai állapota nem engedi. Az első 78, a második 86 éves.
2022. dec. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
94%
Már nem élnek sajnos. Amíg jó fizikai állapotban voltak, jártak sokat csoportos utakra, de külföldön sosem jártak. A nagymamám élt már csak, amikor hazasodtam, külföldön, meghivtam, de akkor már olyan állapotban volt, hogy a városon belül egy rövid autózás is gondot okozott neki, nemhogy a repülés....
2022. dec. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
92%
60 év feletti vagyok, lehetne unokám, de még nincs és szoktam rendszeresen utazni utazási irodával is külföldre, tengerpartra, és máshová is és ha lenne unokám, akkor is utaznék. Ezeken az utakon rendszeresen részt vesznek nálam jóval idősebbeket is, olyanok is, akiknek vannak unokáik. Amúgy ez miért érdekes? Aki szeret utazni és van pénze, az idősebb korban is utazik függetlenül attól, hogy nagyszülő, vagy sem.
2022. dec. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!