Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A külföldi főnök rendszeresen...

A külföldi főnök rendszeresen visszalesi a dolgozókat a kamerán és nem enged pihenni, hol lehet jelenteni?

Figyelt kérdés

2020. nov. 1. 16:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
Sehol. Nincs tiltva a kamera elhelyezése a munkaterületen. Pihenni meg pihenő időben kell.
2020. nov. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Vagy elfogadod a jelenlegi helyzetet, vagy keresel egy másik munkát, ahol vannak pihenőidők, akkor meg lehet állni. Vagy pedig szabadabb az időbeosztás, és amit munka közben pihentél, azt ledolgozod utána.
2020. nov. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

17 óra, nincs köztes szünet, 1 perc van enni egy nap egyszer és ennyi.


A pasas pedig lesi az alkalmazottakat a kamerán, ez tényleg legális??????

2020. nov. 1. 16:46
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
Akkor ez a munka nem neked való. Ideje egy másik helyet keresni.
2020. nov. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
Azt hiszem akkor legális ha aláírattak veled valami papírt amiben ezt elfogadod. Volt ilyen?
2020. nov. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
83%

A kamera teljesen legális a munkahely nyilvános részén. Az öltözőben nyilván nem, már ha van öltöző.

A munka jellegétől függően kell pihenő időt biztoítani, amit ledolgoztathatnak. Itt nem a kamera a nem legális, hanem a munkakörülményekkel van gond.

2020. nov. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
5 vagyok. Mégis milyen munkahely ez, megkérdezhetem?
2020. nov. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, a 17 órás munkaidő eleve nem legális, úgyhogy innentől kezdve nem nagyon van miről beszélni. Másik munkahely.
2020. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%

Szokásos munkaügyis kamukérdés. Nyilván 17 órás műszak nulla szünettel... Mondanám, hogy menj a cég hr-eséhez, vagy munkavédelmiséhez, de minek.

Egyébként teljesen jogszerű, hogy kamerán nézi, ahogy dolgozol, ebben semmi nincs. Sőt abban sincs ha szüneten kívül elvárja, hogy dolgozz.

2020. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Fogalmatok nincs, hogy a török, albán, kínia kézben levő üzletek hogyan zsákmányolják ki a magyar/cigány dolgozolat. Maradjunk annyiban.


Igen, a budai oldalon, a szirvárványos, póni-fos ködben biztosan "kamu"nak definiálja a kis lelkivilágod.


Nem, nem normális, hogy lesi és szekírozza az alkalmazottat.17 óra plána illegális. Csak megtehetik, mert senki nem ellenőrzi őket.


A feljelentés útjára lettem volna kívàncsi, de nem tudom, miért vártam mást ettől az oldaltól. Majd facebook-on utánakérdezek

2020. nov. 1. 19:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!