Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Latogatoba vagyok itthon es...

Latogatoba vagyok itthon es apukam nagyszulei nem tudjak hogy cigizek. Ezert nem surun megyek oda, amiert neheztelnek is. De viszont azt nem tujak megerteni hogy 20 eves vagyok es ez az en dontesem . Valami tipp?

Figyelt kérdés
2023. febr. 5. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Apukád nagyszülei? Kicsit öregek lehetnek. Mond meg nekik, hogy miért nem mész.
2023. febr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz veluk. En sem tamogatom a cigit, sot utalom, de ha neked igy jo akkor vallald fel es ha nem tetszik nekik ez van. Ez vagy te ok pedig a csaladod, el kene fogadni. Elvegre felnott vagy!
2023. febr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem bírsz ki 2-3 órát rágyújtás nélkül, amíg náluk vagy?
2023. febr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Ez mondjuk eleg brutal, hogy nem birsz ki 2-3 orat cigi nelkul es ezert nem mesz oda...Gondolom nem napokra maradnal.


Ez mar aztan a fuggoseg baratom!

En is dohanyzom amugy, de azert ennyire nem ment el az eszem.

2023. febr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelne,ha beszólnak, hegyi beszéd tartanak,hogy ez mennyire rossz.Rágyújtanék és kész,ha meg elekezdik mondani akkor elmondom,hogy felnőtt ember vagyok önálló döntésekkel nem kell a kioktatás és kész.
2023. febr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar annyira felnöttnek érzed amgad akkor siman allj eléjük hogy ez van aztán nem kell bujkalni.
2023. febr. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!