Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Én szinte nem is létezem?

Én szinte nem is létezem?

Figyelt kérdés

Mi alapból nem igazán álltunk közel egymáshoz sőt semennyire a mamával. A két másik gyerekének a családját nagyon szereti. Nem panaszkodom, mert születésnapi köszöntés, húsveti karácsonyi köszöntés mindig van. De most észre vettem valamit.

Jó múltkorában mikor évek után visszatêrtem a facebookra, azt vettem észre hogy nem létezem. A kedves barátok, az összes unoka, még a dédik is köszöntve voltak az üzenőfalon. Kivéve én, és a gyermekem. Ránézésre olyannak tűnt mintha nem is léteznék. Amióta megvan a dédi, néha elmegyünk, de többször küldök képeket is amiket szívesen fogad, de most látom csak hogy lehet mégsem. 😶

Nem panaszkodni jöttem, sosem volt erős a kapcsolatunk, a másik nagyszülőkkel annál inkább. Csak ezt olyan furcsa volt látni, hogy a "nagyvilág felé" nem létezünk



2023. márc. 5. 07:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem létezem az ismerőseim felé, sőt a családtagjaim sem lájkolják a posztjaimat. Ez van.

Ha úgy érzed, hogy nem törődnek veled, akkor ne küldj képeket, ne menj köszönteni, szépen csendben szakítsd meg a kapcsolatot!

2023. márc. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1

Azt hittem esetleg oldottabb lesz a kapcsolatunk, de most, hogy a nyilvánosság előtt abszolút nem is létezünk, így lehet felejtős a dolog

2023. márc. 5. 07:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Más meg azon vernyákol, hogy rokonok folyamat kirakják az unokák képeit a face-ra. Ha jó a kapcsolatod vele, akkor ne rugózz ezen, azt rak ki, amit szeretne, esetleg nem volt megbeszélve, hogy posztolhat-e rólatok, a többiekkel meg igen.
2023. márc. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért nem posztol rólad, mert elmondásod alapján sokáig nem voltál aktív facebookon
2023. márc. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nem világos, hogy évekig nem vagy a facebookon és amikor visszatérsz csodálkozol, hogy nincsenek üzeneteid? Miért?
2023. márc. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

"Mi alapból nem igazán álltunk közel egymáshoz sőt semennyire a mamával."

Ezek után nem értem a kérdést!


"Nem panaszkodni jöttem, sosem volt erős a kapcsolatunk, a másik nagyszülőkkel annál inkább."

Gondolom az apai nagyszülőket mellőztétek, az anyaival volt emberszabású viszonyotok. Nincs ezzel gond, de ha arra szocializáltátok őket, hogy nem léteznek, akkor nincs min csodálkozni!

2023. márc. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
De jó egyeseknek, hogy a facebookos köszöntés, meg like-ok hiánya életük tragédiája
2023. márc. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Jó múltkorában mikor évek után visszatêrtem a facebookra, azt vettem észre hogy nem létezem"


Hát nyilván nem léteztél a Facebook-on évekig, mi a jó egert kellett volna ott koszontgetni?

2023. márc. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Még szerencse, hogy amúgy a facebook az facebook a valóság az meg azon kívül zajlik....
2023. márc. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem jelolt meg senki senkit és nem rakott ki roluk képet. Ne költsetek hozzá. És a legtobbnek facebookja sincs

Annyi hogy azt a keveset végignéztem és a mi dátumainkkor semmi nem volt kirakva, például multkor az egyik barátnőjével beszélgetett az utcán és az azt se tudta hogy egyáltalán létezem, nagy nehezen elmondta h jah ő az unokám. Pedig sosem ártottam neki.


Jártunk oda is gyerekként, se nem sokat érdeklődött azon kívül

2023. márc. 5. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!