Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs jövőképem és nincsenek...

Nincs jövőképem és nincsenek terveim, csak létezem. Ti hogyan értétek el, hogy legyen jövőképetek és álmaitok?

Figyelt kérdés

1 hónap múlva töltöm a 18-at, már van szakmám amiben nincs tehetségem és nem is tudok benne dolgozni. Szeptemberben kezdődik az iskola, és 2 évig még tanulni fogok érettségin.

De egyszerűen nincsenek álmaim, jövőképem és terveim. Fogalmam sincs arról, hogy én miben lehetek kiemelkedő és mi az amit szívvel csinálnék. Remélem voltatok ilyen helyzetben és tudtok segíteni. Nem tudom mit akarok, csak visz engem az ár... Tudnátok segíteni?



2022. júl. 26. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát annyit tudnék mondani, hogy 18 évesen elég sokak küzdenek hasonló problémával. Már a gyerekeim is idősebbek tőled, de annyit észrevettem, hogy nagyon bírnám ha nem kéne, hogy terveim legyenek esetleg jövőképem és egyszerűen csak léteznék a világban:)
2022. júl. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Te is voltál hasonló helyzetben ennyi idősen? 😐
2022. júl. 27. 06:38
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ez majdnem mindenkinél előfordul.
2022. júl. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!