Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szeretitek, szerettétek a...

Szeretitek, szerettétek a nagyszüleiteket?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 23. 00:08
A kérdező szavazást indított:
Igen, mind a négyet.
Két nagymamámat és az egyik nagypapámat igen, a másikat nem.
Két nagypapámat és az egyik nagymamámat igen, a másikat nem.
Csak a nagymamáimat szerettem, a nagypapáimat nem.
Csak a nagypapáimat szerettem, a nagymamáimat nem.
Csak az egyik nagymamámat szerettem, a másikat, és a nagypapáimat nem.
Csak az egyik nagypapámat szerettem, a másikat, és a nagymamáimat nem.
Egyik nagyszülőmet sem szerettem.
Egyéb, leírom.
33 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyai nagyszülőket szerettem apám szüleit nem ismertem.
2023. ápr. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyai nagyszüleimet imádtam. Apai nagyszülőket nem ismertem, nem éltek mikor megszülettem.
2023. ápr. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A világot jelentették az anyai nagyszüleim.
2023. ápr. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Apai nagyszüleimet szerettem nagyon.

Anyai nagyszüleim semlegesek, papa elvolt saját magában vagy a borral, mamának pedig a nagyobb unokák voltak a kedvencei, a kisebbek (én, öcsém, meg egyik unokatesónk voltunk a kicsik, összesen 8 unokája van) sosem érdekelték.

2023. ápr. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem őket...
2023. ápr. 23. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az anyai nagyszüleimet nem ismertem. Az apai nagypapámtól féltem, amíg élt, a nagymamámat ki nem állhatom.
2023. ápr. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mind :)
2023. ápr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Apai nagy szüleimet nem igazán! Apámnak alapból nem anyámat szánták (szegényebb rétegből származott...)Kiskoromba kis híján le se sz*rtak gondolom emiatt!
2023. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Zsuzs-Muzs válasza:
100%
Édesanyám anyukáját nem ismertem, korán meghalt. Biztos, hogy nagyon szerettem volna, ahogy lefestették a tulajdonságait. Nagypapa így hamar új feleséget hozott a házhoz. Bár ő a mostohanagymamám volt, mégis nagyon jó volt vele lenni. Szép emlékeim vannak róla. Apum anyukája hamar elvált a nagyapámtól.Nagyapa kevésbé volt így a képben. Sajnálom, hogy keveset tudok róla. Az ő második felesége olyan semleges féle volt, de kedves mindig. Apum anyukájával volt legszorosabb a kapcsolatom. Sok nagyi-unoka programunk volt. Már általános iskolás koromban egyedül is meglátogattam a nagyszüleimet, nem vártam, hogy szüleim mikor mennének, vinnének. Azt hiszem, ez sokat számított nekik, majd nekem is. Miért ne tettem volna? Voltak ráérős óráim, nyári szünet, egyebek. Unatkozás helyett elbicikliztem, vagy buszoztam hozzájuk. Ekkor csak egymásra figyeltünk. Azt sajnálom, hogy nem kérdezgettem még többet az életükről, bármiről. Nagyon jó lett volna!
2023. ápr. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Kettőt ismerek csak, őket szeretem. Anyai ágon sajnos már nem ismertem a nagyszülőket, de biztos őket is szerettem volna.
2023. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!