Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Később sem lesz kontakt anyám...

Később sem lesz kontakt anyám és a fiam közt?

Figyelt kérdés
A fiam 7 hónapos és feltűnt, hogy anyám még egyszer sem fogta meg. Mikor a párom terhes volt, voltak veszekedéseink anyámmal, egyik nagy veszekedéskor a párom azt mondta anyámnak, hogy hozzá se nyúlhat majd az unokához, csak messziről nézheti. Én is helyeseltem. Nem is tartottuk a kapcsolatot több hónapig, de aztán már bántott a dolog, kibékültünk anyával, megbeszéltünk mindent mire megszületett a fiam. Azóta nem vitatkoztunk, járunk fel anyához, néha ő is átjön hozzánk, de a fiammal semmi kontakja nincs. Vagyis örül neki ha meglátja, szokott neki venni ruhákat, pelankát, ilyesmit, de megérinteni egyáltalán nem érintette még meg. Fog ez még változni vagy így marad? Szerintetek miért csinálja, haragszik ránk vagy tényleg nem érdekli a gyerek?

2023. jún. 1. 15:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
De min vesztetek ennyire össze?
2023. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Lehet nem akar okot adni rá, hogy a párod rászólhasson, hogy hozzá ne nyúljon az unokájához.
2023. jún. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Csak tiszteletben tartja, amit a menye mondott. Ha ez baj, akkor konkrétan vissza kell vonni a kijelentést.
2023. jún. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Na valamelyikőtök oda állt e mar anyad elé, hogy anyu, akarod egy kicsit ringatni a Lajoskát, tessék, fogd meg?
2023. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Oda akartam már adni neki, de pont aludt a gyerek és modta, hogy nem akarja felébreszteni.
2023. jún. 1. 16:19
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Ébren nem próbáltad még?
2023. jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
27%
Te egy gyáva nyúl vagy, de a feleséged sértette meg anyádat, neki kellene bocsánatot kérnie.
2023. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy meddig kínozátok anyádat ezzel? szerencsétlen retteg ha hozzányúl nem is láthatja ..te meg értetlenkedsz itt.
2023. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%

Kérdezd meg anyukádat és a gyerek érdekében állítsátok helyre a normális viszonyokat. A testi kontaktus lényegesen elősegíti az érzelmi kapcsolódást. Két unokám van, 4 és 7 évesek, az elejétől kezdve tudatosan felvettem, fogtam, ringattam őket, játszottam velük fizikai érintéssel is. Most rohannak hozzám, ha találkozunk, és egy picit mindig felveszem, megölelgete, őket. Ha együtt van a nagycsalád és elfáradnak, jönnek az ölembe, ott van a pár perc pihenő nekik. Ha nálunk vannak, esti altatásnál még mindig összebújunk a kicsivel (néha a naggyal is).


Kell az érintés: Napi négy szeretetteljes érintés a túléléshez, nyolc a jóléthez és tizenkettő a boldogsághoz :)

2023. jún. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
15%
Anyád csak mártírkodik. Pont az a célja,hogy ti emiatt rosszul érezzétek magatokat. Lehet szóban lezártátok a vitát,de ezekszerint ő még nincs túl rajta. A legjobb módszer,ha erre a viselkedésre nem reagáltok. Ha szeretne többet az unokától,akkor félrerakja a sértetségét,és nyitni fog felé. Ti csak ne tiltsátok tőle.
2023. jún. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!