Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Papám jogosan ordított rám?...

Papám jogosan ordított rám? És jogosan akart szájba vágni? Mi véleményed?

Figyelt kérdés

23/F vagyok,elkísértem 66 éves papámat orvoshoz. Mondta menjek vele, (Kardiológiára vittem)

És ültek ott pár ember 8-an beszélgettek a politikáról. Orbánt sértegették, stb, én meg bekapcsolódtam a beszélgetésbe és mondtam hogy igaza van önöknek itt a legmagasabb az infláció, Orbán banda lop, hazudik.. és a papám rám kiabált fogjam be mert szájba vág, nemszabad ilyenek mondani, hallgassak el, és ott cirkuszkodott velem hogy minek kellet bekapcsolódnom a beszélgetésbe minthogy kussolnék


2023. júl. 29. 09:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Többet nem vinném el, persze hogy nem volt jogos, kissé messzire ment.
2023. júl. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%
Más rendszerbe született mint te, más rendszerben is élt. Olyanban ahol ilyen beszédért simán lecsukják az embert. Nem jogosan tette ezt, de szerintem meg lehet neki ezt bocsátani, ha kicsit belegondolunk.
2023. júl. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Megőrülök ettől a "szájba váglak" szavajárástól. Abszolút nem érdemelted ezt a bánásmódot. Te csak úgymond "jófej" akartál lenni és becsatlakoztál a beszélgetésbe. Ahol amúgy is szidták Orbánt, így az azonos véleményeddel nem értem mi a probléma. De ha elkezdted volna dicsőíteni akkor sem megoldás az efféle reakció amit papád levágott.
2023. júl. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanazt gondolom mint amit a kettes írt. Alapvetően azon a véleményen vagyok, hogy ha valakinek szar természete van változtasson, de ő már 66 éves és vannak berögzött meggyőződései, amit ha akarsz se tudsz belőle kiverni.
2023. júl. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%
Nyilván nem, de ha ilyen kiforrott véleményed van gazdasági kérdésekben, akkor ezt is kitalálhattad volna magadtól...
2023. júl. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Fáj neki az igazság.
2023. júl. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
26%
Huhh 3-as otthon en ezt mennyit hallgattuk a húgommal. De még cifrábbakat is. Ha ettől megőrülsz tőlünk diliházba mentél volna. :')
2023. júl. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
7-es: Az biztos. Nem tudom mennyire gondolják általában komolyan ezt az emberek, de én személy szerint nagyon bántónak gondolom.
2023. júl. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%

"Más rendszerbe született mint te, más rendszerben is élt. Olyanban ahol ilyen beszédért simán lecsukják az embert."

. Mégis, 9 emberből csak egynek szólt oda...

2023. júl. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
9es azért mert az a családtagja, köze van hozzá. A többi nem.
2023. júl. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!