Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerintetek ő szeretett vagy...

Szerintetek ő szeretett vagy csak sajnalatbol nevelt fel?

Figyelt kérdés
Nagyanyám nevelt de egész gyermekkorban azt hallgattam hogy olyan vagyok mint az édesapám (őt ki nem állhatta mert elméletileg anyut ő vitte a züllésbe), most is sűrűn a fejemhez vágja ezt, nagyon rosszul esik, szerintem egy gyerek nem tehet róla hogy megszületett de valahogy úgy érzem hogy azért nevelt fel mert sajnált
2023. aug. 5. 21:14
 1/6 A kérdező kommentje:

Úgy érzem hogy már nincsen semmi önbizalmam az évek során le rombolta és már az is hidegen hagy a párom dicsér.

Gyerekkorban sűrűn féltem az olyan feladattól amikor magamról kellett beszélni negatív tulajdonságot egy rakást tudtam de pozitívat nem, nem mertem kiirni

2023. aug. 5. 21:17
 2/6 A kérdező kommentje:
Sőt sűrűn olyant is mondott hogy a páromat is elszakitotta volna tőlem mert nem tetszett a családja... Ehhez mit szóltok?
2023. aug. 5. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem szeretett, vagy legalábbis nem úgy, ahogy neked szükséged lett volna rá, nyilván azért, mert őt sem szerették, és nem tudta, hogy azt hogy kell. Ez már a múlt, már a jelenre koncentrálj, fogadd el a dicséretet attól, aki szeret.
2023. aug. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem szeretett, csak muszájból felnevelt, mert a nyakán maradtál.
2023. aug. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudott mást tenni.
2023. aug. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szeretett a maga modjan.

Azert megiscsak etetett es lakhatast biztositott tsnittatott es ruhazott.


O tipikus bantalmazo. Azok ilyenek.

2023. aug. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!