Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A kisunokám allergiás a...

A kisunokám allergiás a kutyámra, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pár hónapja költöztem közelebb a lányomékhoz, eddig nagyon messze laktunk egymástól. Eddig is ha hozzám jöttek a lányomék, a kisunokámon ki jött az allergia, de be tudtuk annak, hogy valamit nem bír. Eszünkbe se jutott a kutyám, meg legtöbbször én mentem hozzájuk.

Most így, hogy a kutyusom csak bent van, és többször nálam volt a kisunokám már biztos allergia teszt alapján is, hogy rá allergiás. Egy óra alatt szegénykémnek fel dagad az egész feje, szeme, viszket a keze. Teljesen tanácstalan vagyok, hogy mit csináljak. Ajándékozzam el a kiskutyám? Még csak 5 éves az unokám, nem tömhetjük folyamatosan gyógyszerekkel ha ide jön. Direkt azért költöztem ide, hogy több időt töltsek velük, hogy végre nálam is lehessen, vendégül tudjam őket látni, ne csak mindig a lányom.


nov. 25. 10:21
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
Ne a gyereket vidd magadhoz, hanem te menj hozzájuk
nov. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
De nem szeretnék mindig én menni, pont ezért költöztem közel. Hogy nálam is tudjunk végre lenni.
nov. 25. 10:34
 3/55 anonim ***** válasza:
60%

Persze add másnak a kutyát...felelőséget valalltál a kutyáért. Nem passzolgatunk csak úgy kutyákat.

Az egyes amit írt...más nincsen.

nov. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
78%
Akkor is kijönne az allergia, ha a kutya csak bizonyos szobákban lenne, és nem lennének soha egy légtérben/lenne egy szoba csak a gyereknek, ahová a kutya sosem megy? Vagy a kutyusnak építeni külön bejáratot, hogy ne találkozzanak, ne menjenek olyan helyre, ahol a másik járt? Legvégső esetben a kutyának építeni egy kifutót fűthető házzal?
nov. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
8%
Ha a gyerek ott van, a kutyát nem engeded abba a helysegbe, ahol q gyerek van.
nov. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:
Társasházba költöztem,itt nincs lehetőség ilyenekre. Mikor kertes házban éltem, ott többször kint volt a kutyusom, sajnos akkor is egy idő után kijött az allergiája. Így, hogy a kutyus csak bent van a lakásban, kezdett el fokozódni.
nov. 25. 10:41
 7/55 A kérdező kommentje:
5os : már nem engedtuk oda, de így is egy órán belül fel volt dagadva a kisunokám egész arca.
nov. 25. 10:42
 8/55 anonim ***** válasza:
91%
Hát akkor csak két megoldás van: vagy a kutya megy el a háztól, vagy a gyerek nem megy oda
nov. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
15%

Mi már megint ez az anyósos, kutyás, ki kit, hova visz téma 24 órán belül? :D


El kell döntened, kit szeretsz jobban a kutyát vagy a gyereket?

Mondjuk nem is értem, hogy az anyja miért viszi hozzád.

Milyen nagylelkű vagy, hogy nem akarod az unokád gyógyszerrel tömni, amikor hozzád megy es dagad a feje. :(

Amúgy mikyen nagymama vagy te, hogy ez egyáltalán felmerül...

nov. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
60%

"El kell döntened, kit szeretsz jobban a kutyát vagy a gyereket?"


Valóban. A kutyát, aki x ideje a mindennapjai része, vagy az unoka, akivel mondjuk jó esetben heti egyszer talalkozik.

nov. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!