Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mivel magyarázható, hogy a...

Mivel magyarázható, hogy a kisunokánk nem akar bejönni hozzánk amikor a szüleivel van? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Nem igazán tudjuk hová tenni, hogyha a szüleivel megy haza az oviból vagy máshonnan, miért nem akar bejönni? Amikor nálunk van, akkor nem akar hazamenni, az ovódából nem akar a szülőkkel hazamenni. Mindég ott szeret lenni, ahol éppen van. Egyébként, amikor én megyek érte az oviba, mindent ott hagy és ugrik a nyakamba, imádattal szeretjük egymást. Sokszor át kell kisérjem,mert nem akar haza menni csak úgy , ha én is vele megyek. Ki érti ezt, mit takarhat ez a tiltakozás? Soha egyetlen rossz szó, inkább rengeteg játék, mese, ami történik, amikor itt van velünk!!!!

#nemakarbejönni
2015. jan. 16. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Lehet hogy a vej vagy a meny nem kedveli a nagyszülőket?
2015. jan. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Akkor már rákészült lélekben a hazaérkezésre, és ezt húzza el a látogatás. Okos gyerek lehet, tudja mi után mi jön, és nem szereti a változásokat.
2015. jan. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Életkori sajátosság, nem kell vele foglalkozni, majd elnövi.
2015. jan. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Sok ovis korú gyereknek a biztonságot a megszokotthoz való ragaszkodás jelenti. Ez lehet hogy a kisunokádnál úgy jön le, hogy ha éppen az egyik felnőtt társaságában van nehezen akar a másikra váltani.

De ne sértődj meg van olyan is a gyerekeknél hogy nem mennek be öreg házakba, mert érzékenyek az "öregség szag"-ra. Vagy nem adnak puszit idős vagy beteg hozzátartozónak mert érzékenyebb a nózijuk.

2015. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tulajdonítok ennek túl nagy jelentőséget. Az én ovisom is csinál hasonló dolgokat. Ha jól érzi magát, persze, hogy nem akar otthagyni egy helyet. Sőt: az enyém időnként oda is akar költözni mamához, vagy világgá akar menni, ha meg épp nem tetszik neki valami.
2015. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugye ezzel a kérdéssel nem azt akarod hallani, hogy az unoka téged jobban "szeret", mint a szüleit???
2015. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egy korszak. A fiamnál is volt ilyen. Nem akart az egyik mamához menni,sőt orditott ha meglátta pedig nem adott rá okot. Aztán ez magától abbamaradt most már ott alszik,emlegeti hogy menni akar stb.
2015. jan. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!