Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyszülőkkel élek, és a...

Nagyszülőkkel élek, és a nagymamám demenciás. Mit lehetne tenni? Rossz hatással van a tanulmányi eredményemre, éjjel is sokszor felkelt, iskolaidő alatt is szorongásba vagyok, és nagyon negatívan hat rám az egész.

Figyelt kérdés
Sokszor van olyan, hogy kitalált történeteket mond rólam, ami számomra kellemetlen, negatív fényben tüntet fel. Utána nem győzök elnézéseket kérni, stb. Ez a gyerekkoromra is rossz hatással volt. Legtöbbször nem is ismer fel. Mit tegyek?
dec. 10. 17:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Nagyapád és a szüleid tudnának tenni valamit. Legjobb lenne megfelelő intézetet keresni neki, mivel az állapota később még rosszabb lesz valószínűleg. A nagyapával, szülőkkel beszeltél a problémáról?
dec. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Költözz el. Menj koliba vagy vegyel ki egy szobát
dec. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
érettségi előtt nem lenne szerencsés az iskolaváltás. májusba érettségizek
dec. 10. 20:16
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem is kell iskolát váltanod, elég lenne csak máshova költöznöd
dec. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Kolesz?
dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
csak nagyszüleimet ismerem. én egy kisvárosban élek, a kolesz 40 km-re van innen!
dec. 10. 22:02
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Beszélj az osztályfőnököddel, őszintén mondj el mindent,biztosan segíteni fog. És vsz. van ifjúságvédelmis tanár is, őt is megkeresheted.
dec. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos vagy kitartotok és ápoljátok, amíg meg nem hal, és próbáltok nem bekerokkanni, vagy beadjátok valahova, amíg egyáltalán beveszik...

Sajnos napról napra rosszabb lesz. Nehéz megmondani, hogy melyik a rosszabb, amikor még bírja erővel és mászkál, pakol, rendezkedik, vagy amikor már nem képes rá.

dec. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az iskolában sok gyerek örül, ha elmarad valamilyen tanóra, és mehet haza. Én ilyenkor nem szívesen megyek haza. Nem értem a többi gyereket.
dec. 10. 22:25
 10/18 A kérdező kommentje:
Ennyi idősen szeretnék már barátnőt magam mellé, csak úgy érzem, hogy erre is rossz hatással van, mivel így nehezebb az ismerkedés.
dec. 10. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!