Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Apai nagyszüleiddel milyen a...

Apai nagyszüleiddel milyen a kapcsolatod? Apukád vagy anyukád áll közelebb hozzád?

Figyelt kérdés

dec. 22. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kicsiként viszonylag jó volt, állandóan hozzájuk voltam lepasszolva, így jobban ismertem őket mint az anyai nagyszüleim. Vagyis nagypapám nem, szerintem ő egész életemben 5 szót ha váltott velem, de mamámmal nagyon szoros volt a viszonyom.

Ahogy nagyobb lettem és elköltöztünk megromlott a kapcsolatunk, anyai nagyszüleimmel meg akkor javult.

Anyukám áll hozzám közelebb

dec. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért romlott meg a kapcsolat költözés után? Mégsem voltak olyan kedvesek mint gondoltátok?
dec. 22. 12:08
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim elváltak, ezután fokozatosan megszűnt a kapcsolatom az apai ági rokonsággal. Ma már csak annyit tudok nagyjából, h ki él és ki nem.
dec. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Miért teszed fel ezt a kérdést havonta?
dec. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Apai nagyszülők korán meghaltak, nem is nagyon ismertem őket. Anyai nagyszülők meg mellettünk laktak, úgyhogy velük meg minden nap találkoztam. Nagymamám főzött nekünk minden nap, ők hordtak minket iskolába és sokat vigyáztak ránk, mert anyukám munka miatt nagyon sokat utazott (minden hónapban ment általában 1 hétre). Apukám közelebb áll hozzám mint anyukám
dec. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A nagyszüleim a születésem előtt meghaltak. Anyukám állt hozzám közelebb, de ő is és apukám is korán meghaltak.
dec. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az összes nagyszülőm elhunyt. Édesapám elhagyott bennünket 4 éves koromban. Anyával ápolok közeli, szoros kapcsolatot.
dec. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Apai nagyszüleimmel: Semmilyen kapcsolatom nincs! De csak azért mert apai nagymamám 1996 december 30.-án elhunyt. Apai nagyapám pedig 2009. július 7.-én hunyt el! Apai nagyapám 87 éves korában hunyt el 2009 július 7.-én. Apai nagymamám meg 75 évesen hunyt el 1996 december 30.-án! Igy ma (2023.12.22.) már semmilyen kapcsolatom nincs az apai nagyszüleimmel. - De az anyai nagy szüleim is, még az 1990-es években elhunytak! Egyik nagy szülőm sem él ma már! Sőt az édesapám sem él ma már. Mert az édesapám 2011 július 1.-én hunyt el. Egyedül az édesanyám él még! Én egyébként jelenleg 46 éves vagyok.
dec. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó volt alapvetően
dec. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Apai nagyszüleimet nem ismertem. Anyámhoz mindig is sokkal közelebb álltam, pláne, miután felnőttem.
dec. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!