Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Van lehetőség rá?

Van lehetőség rá?

Figyelt kérdés

Szüleimmel rossz a kapcsolatom mert engem és páromat halálosan megfenyegettek: megölnek, megvernek+ plusz engem és a kisfiamat elrabolnak.

Hatalmaskodó emberek.

Ez rendőrség és gyámügy felé lett jelezve semmit nem tettek.

Sokat tudnék írni a helyzetről de egy könyvvel fel érne.

A lényeg hogy beadták a nagyszülői kapcsolattartásra az igényt. Amiről még döntés nem született de úgy tudom havi egyszer láthatják még ezt az egy alkalmat se akarjuk elfogadni/engedni.

Szörnyűen viselkednek, fenyegetőznek trágár szavakat használnak,munka nélküliek mindketten és a tisztaságot se ismerik. Házunkba nem engedném a gyerekem.

Szóval létezik olyan hogy egy nagyszülő érdemtelen a láthatásra? Van olyan akinek sikerült azt elintézni hogy a nagyszülő ne láthassa az onokáját.?

Gyerekünknek csak rosszat okoznának pl lelki sérülté válna.

Volt valaki hasonló helyzetben?

Köszönöm szépen a segítséget.


jan. 8. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk azt sikerült elérni, hogy a férjem szülei csak havi egyszeri telefonos kapcsolattartást kaptak. A mi fiunk viszont ekkor már 5 éves volt, ezért volt ez lehetséges, kisebb gyereknél nyilván ez nem megoldás.
jan. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy egy nagyszülő érdemtelen rá, csak ezt tudnotok kell majd bizonyítani. A férjem anyja is fenyegette a férjem, hogy megöli, főleg gyerek és kamaszkorában, lett is anno erről egy rendőrségi jegyzőkönyv, így mi ezt adtuk be, mikor az anyja kérte a nagyszülői láthatást. Nem kapta meg, de az ügyvédünk szerint úgyis újra be fogja adni, ha nagyobb lesz a gyerek, nem fog leszállni rólunk.
jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

2/2 rendőrségi feljelentést akartunk tenni mondtuk hogy van hangfelvétel és videó felvétel. Nem foglalkoztak vele azt mondták beszéljük meg egymás között.

Szóval nem tudom hogy milyen bizonyítékot kellene ellenük szerezni.

Létezik olyan hogy pszichológus kivizsgálja őket?

jan. 8. 18:43
 4/14 A kérdező kommentje:
Vagy lehetséges ezt bírósági utcára vinni? Nem bírom elfogadni ahogy akartunk ellenére is vinnünk kell majd a gyerekünket láthatásra főleg olyan emberekhez akik veszélyesek rá. Képesek lennének bántani lelkileg testileg is.
jan. 8. 18:46
 5/14 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem ezt a kérdést már feltetted...


Egyébként nagyon egyszerű: nem viszitek hozzá, nem keresítek őket. Küzdjenek ők a hivatalnál, akkor előterjesztitek a bizonyítékaitokat.

Aztán ha mégis nekik adnak igazat, akkor továbbra is ellenálltok. Mit csinálnak? Rendőrt hívnak?

Pont úgy fognak a hatóságok sz*rni rájuk, ahogyan eddig rátok.

jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Utolsó igazad van.

Csak a rendőr azt mondta ha nem visszük a gyerekünket láthatásra még mi járunk rosszul. Nem fejtette ki hogy miért.

jan. 8. 19:29
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor a rendőrnek is mond meg, hogy "beszéljék meg"...
jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

Hol áll most az ügy?

Volt már a gyámügyön találkozó?

Nálunk már ott úgy viselkedtek, hogy mindenki látta, hogy milyenek apósomék.

jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8/8 annyi volt a gyámügyön hogy külön külön megkellett jelenni vagyis a két nagyszülő másik idő pontban meg én és a párom és a gyerekünk és elkellett mondanunk hogy miért nem láthatják az onokájukat. Most várunk,mondták hogy majd szólnak hogy mi lesz a továbbiakban.
jan. 8. 19:53
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A hangfelvétel meg a videofelvétel lehet, hogy elég lesz.
jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!