Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit tegyek? Féltem a nagyszüle...

Mit tegyek? Féltem a nagyszüleimet!

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy nagyon szeretem a nagyszüleimet, úgy érzem, hogy ők a legjobb nagyszülők a világon! Ők is nagyon féltettek, amikor kicsi voltam, és most én féltem őket!

Tulajdonképpen attól féltem, hogy annyi bunkó, kötöszködős ember van, félek hogy beléükkötnek! Mert mindketten olyanok, hogy a légynek sem tudnak ártani!És nagymamám nagyon rosszul lát, és nem szabadna neki idegeskednie, mert rossz hatással van a szemére! A multkor is mentünk együtt és egy cignygyerek kötöszködött, mondjuk akkor én leráztam, meg megmondtam neki a magamét, de félek hogy mi lesz, ha egyedül mennek! Mit tegyek? 13/f



2012. aug. 18. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy! Sajnos okunk van aggódni a mai világban. Lehetőleg ne menjenek az utcára este és kevésbé lakott helyeken se mutatkozzanak. Otthonukban zárkózzanak be és ne engedjenek be senkit, akit nem ismernek. Bármit mondanak is az ajtó/kapu előtt. Telefonos zaklatás esetén szóljanak a rendőrségnek.
2012. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval :)


2.

Nem tehetnek semmiről?Na ne röhögtess.

2012. aug. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szüleiddel kellene megbeszélned.

Önellátóak a nagyszüleid? Bírják még az élet megpróbáltatásait?

Ha nem akkor összekellene költözni velük.

2012. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy. :) Nyugodj meg nagyszüleidnek nem lesz semmi problémájuk :)
2012. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Egyébként teljesen önellátóak!
2012. aug. 18. 22:03
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként már volt egy telefonos zaklató, aki sose szólt bele és egy nap vagy 5-ször is felhívta nagymamámat, de aztán beleszóltam, hogy a "Máltai szeretetszolgálat 1000 ft-os adományvonalát hívta, köszönjük! :D" utánna nem hívta! De ekkor kb 8 éves lehettem! :D
2012. aug. 18. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!