Jogos a haragja?

Figyelt kérdés

A mamam azert haragszik ram, mert nem hivtam fel erettsegi utan, hogy hogy sikerult. Mindenki mas fel tudott hivni, ha annyira erdekelte volna igazan hivhatott volna. En voltam a szemet?

Miota az eszemet tudom egyszer nem hivott fel csak ugy, hogy hogy vagyok. Regen fontosabb esemenyek utan felhivtam, de mar en erzem kinosnak, hogy hatha nem erdekli, vagy nem is tudom..


2013. máj. 27. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem vagy szemét. Igazad van, neki illett volna érdeklődnie. Próbáld elfogadni ilyennek, mást nem nagyon tehetsz.
2013. máj. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt, megnyugtato, hogy nem csak en gondolom igy. Egyebkent nem tudom ki pontozott le, en felpontoztalak mindenesetre:)
2013. máj. 27. 20:54
 3/4 dani900 ***** válasza:
75%
Na, én is adtam egy zöldet az elsőnek, egyetértek, a sértődése csak manipuláció, direkt csinálja, hogy bűntudatot keltsen.
2013. máj. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan felhívhattad volna, nem dőlt volna össze a világ. Ha fontos neked a mamád, akkor egy telefont igazán megereszthetsz, és nem problémázol ezen.
2013. jún. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!