Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » 16-éves vagyok! Nagy szüleimme...

16-éves vagyok! Nagy szüleimmel élek! 4-5-éve cigizek nem vagyok rá büszke! de mama nem engedi hogy cigizek! de csak azért mert félti a cigit mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 01:33
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

már mondta is azért nem engedi meg! mert többet szívnák!!

ö mondta maga!!

de nekem mindig van... cigim!!

hogy vegyem rá hogy engedje meg!!! a papa meg engedné csak a mama nem engedi meg!

úgysem tudok már le szokni rola

2013. jún. 14. 01:35
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hozzáállással tényleg nem tudsz leszokni róla, de ha lennél olyan tökös gyerek és elmennél egy terápiára akkor többre mennél. Na sok sikert!
2013. jún. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8%
cigizz akkor, amikor a mamád nem látja,amíg 18 nem leszel.. ha nem engedi, nem engedi, ez van..
2013. jún. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mennyit szívsz naponta?
2013. jún. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Kisebbségi vagy, Martinka?
2013. jún. 14. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészséges a cigi....szokj le róla..
2013. jún. 14. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az agyadat mindenesetre már elszívtad...
2013. jún. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A cigit félti?:)


Azért azt sem tartom normálisnak, hogy a szülő annyi zsebpénzt ad a gyereknek, hogy feltűnésmentesn ki tud belőle gazdálkodni heti x doboz cigit egy 11-12 éves gyerek...


Arról, hogy a boltban kiadják nem is szólva (nem is mst 16 évesen, hogy éppen nem kérik el a személyiét, de azért 14 éves korig minimum nem nézel senkit 18nak)


Persze az alap dolgokat, hogy egészségtelen....stb...stb nem fejtem ki, ...



Mit tegyél?



SZOKJ LE!!!



A gyerekem ha ennyi idősen megtudnám, hogy rndszeresen szívja a cigit, nemtenné zsebre amit adok neki.....az biztos...

2013. jún. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Aki akar leszokik.
2013. jún. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom rohadtul nem érdekel, mert még fiatal vagy, de leszel te még öregebb is. Apám is így járt, szívta-szívta, nem sokat, aztán 45 évesen szájrákot kapott, enni nem tud azóta, csak gyomorszondával, gégemetszést csináltak neki, teljesen eltorzult a műtéttől a feje, le van fogyva 40 kg-ra, egy vegetálás az élete. Most még azt gondolod, hogy te nem járhatsz így. Dehogynem!! A nagymamád nem a cigit sajnálja, amikor azt mondja, hogy fél, hogy többet fogsz szívni, hanem arról van szó, hogy félt (!) hogy a későbbiekben nem elégedsz meg ezzel a mennyiséggel, hanem sokkal többet fogsz szívni, és ez így is lesz. És szépen hamar elpatkolsz.
2013. jún. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!