Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nagyanyám kémkedik utánam!...

A nagyanyám kémkedik utánam! Mi köze van neki a magánéletemhez?

Figyelt kérdés

Gyakran járok hozzájuk és úgy látszik, hogy keresett valamit. A múltkor beszélgettem telefonon egy lánnyal és hallgatózott, hallotta, hogy miről beszéltünk de későn vettem észre. Van egy nem tervezett gyerekem és róla volt szó, azt hiszem nem volt kivehető a szövegből, hogy az enyém és gondolom ezért kezdett el utánam járkálni. A családomnak nem szóltam a gyerekről. Még akkor megbeszéltünk egy helyet, hogy ott találkozunk, találkoztunk is meg minden, erre mikor vissza mentem a nagyanyámék házába letámadott, hogy mért nem szóltam neki a gyerekről vagy egyáltalán a lányról. Szóval követhetett. Amúgy nem is jártunk amikor teherbe esett, csak mostanában kezdtünk el jobban kijönni egymással. Én kioktattam és megmondtam neki, hogy nincs semmi köze ahhoz, hogy kivel vagyok és egyáltalán az életemnek ehhez a részéhez. Most meg van sértődve de nem érdekel. Remélem nem fogja tovább mondani senkinek se amit látott mert nem akarom, hogy kiderüljön, nem sokan tudnak róla. Régebben is ő volt az aki mindent tudni akart, többször is észrevettem, hogy figyel. Mit csináljak, hogy ne mondja tovább? De lehet, hogy nem is biztos benne, hogy kik ők.

23/F


2013. jún. 20. 16:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Jól értem, hogy van egy gyereked, akit titkolsz a családod elől? Hány éves? Vagy még meg sem született?
2013. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Nincs köze a nagymamának ahhoz, hogy van egy gyereked??? Elég érdekesen gondolkodsz! Nem arról van szó, hogy nincs köze ahhoz, hogy milyen gatyát veszel fel, hanem egy gyerekről van szó ember!
2013. jún. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%

ilyen, nem tudsz vele mit csinálni. Egyrészt biztos az alaptermészete, a régi öreglányok borzalmasak, másrészt pedig ráér, nincs jobb dolga, valamivel le akarja kötni magát. Az, hogy elmondja e vagy sem... háááát, aki kiváncsi az általában pletykás is.

Te tudod amúgy, hogy miért nem akarod a családoddal ezt a hírt megosztani. Én nem fosztanám meg sem a gyereket, sem őket attól az élménytől, hogy megismerjék egymást, szerintem csak építő lehet, de ez csak egy tanács. A körülményeket te ismered.

A mamát esetleg lerázhatod azzal hogy xy kért segítséget, neki semmi köze hozzá, mint ahogy neked is csk annyi, hogy épp téged kért meg erre a szívességre.

2013. jún. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ne izéljetek már ti is. Tudom, hogy egy gyerek (7 hónapos) de pont azért nem akartam/akarom elmondani mert rohadtul nincs kedvem őket hallgatni. Már egy ideje nem vagyok olyan kapcsolatban a családommal, hogy ilyeneket elmondjak nekik, ők meg nem kérdezték. De nem is akarom, hogy kiderüljön.
2013. jún. 20. 16:45
 5/19 anonim ***** válasza:
56%
Joguk van a szüleidnek az unokájukhoz,ugyanigy a gyerekedtől sem tagadhatod meg a nagyszüleit !
2013. jún. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem erre voltam kíváncsi.
2013. jún. 20. 17:07
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

És ha a szülei állatok?


Amúgy lehet, hogy megbeszéli ezt a szüleiddel. Szerintem, aki hallgatózik és követ, az nagyon kíváncsi és nem fogja visszafogni magát.

2013. jún. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%

Az érettséged az kb. 16 éves szinten van.


Ha férfiként vállalnád a tetteidet, nem kényszerülne rá a családod, hogy kémkedjen utánad, és így próbálja kideríteni, mi újság a kisfiukkal...

2013. jún. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
uramisten.. szegény gyerek.
2013. jún. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem ismeritek a családomat és ha lehet a kérdésre válaszoljatok!
2013. jún. 20. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!