Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen céllal adta oda nekem...

Milyen céllal adta oda nekem nagyanyám a kis fogam? Mit csináljak, nem tudok mit kezdeni vele.

Figyelt kérdés

kisgyerek (tipegő, baba??) tejfog. állítása szerint az enyém. O.O de amugy nagyon durva, mert a foggyökér teljesen meg van kövesedve. Lehet, nem is az enyém, hanem még annál is régebbi.


Most nem tudok vele mit kezdeni, plusz félek, hogy elhagyom mert nagyon picike, és nem merem neki visszaadni.


2013. febr. 11. 14:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szeretetbol. Neki sokat jelentett, hiszen évekig őrizte. Tedd el egy is dobozba.
2013. febr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Rakd el egy dobozba és kész, komolyan ez a legnagyobb problémád az életben??????????????! Úristen emberek...
2013. febr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ez egy fog.
2013. febr. 11. 14:28
 4/25 A kérdező kommentje:
De nem őrizte ő maga, hanem találta takarítás közben xD
2013. febr. 11. 14:29
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is elrakom a gyerekek rajzait, kiscipőjét, kedvenc rugiját,a mamád is azért rakta el, mert sokat jelentett neki,szeretetből. Számára ez nem csak egy fog, ez a TE fogad. Rakd el egy dobozba.
2013. febr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
Tejfog nem tipegő-baba korban esik ki. A fogváltás 6 éves korban kezdődik. Egyébként nem tudom mi a gondod, mi 3-an vagyunk testvérek egymáshoz igen közel korban, fogváltásnál rendszeresen találtunk itt is ott is fogat, azt se tudtuk melyikünké. :)
2013. febr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
5. vagyok,mire leírtam a kommentet, már te is írtál.Akkor is tedd el, aztán kész.
2013. febr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
hát ez tuti nem egy hatéves foga.
2013. febr. 11. 14:34
 9/25 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nagyon pici gyerek foga, mert - hát ugye egyrészről NAGYON pici - másrészről pedig ilyen fura "kát lábú" alakja van, és ez a két kis láb a fog gyökere ami csupa kő már (sztem). És én látam ezen kívül több fogat is, és nem emlékszek, hogy azok így néznének ki.
2013. febr. 11. 14:36
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
? A tejfognak nincs se gyökere (legalábbis ritkán), se lába (az meg aztán sosincs).
2013. febr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!