Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Nagyanyám...

Miért van ez? Nagyanyám állandóan szekál!

Figyelt kérdés

A nagyim ki nem állhat.Igaz nem vérszerinti, de akkor sem értem!Kis koromban el akart venni anyától (abortuszra küldeni nehogy élve maradjak).keresztanyának köszönhetem hogy élek.De a tesómat nagyon szereti!Én lány vagyok ő meg fiu.kicsi korom óta ordítozik velem nem tudom miért.Semmi rosszat nem mondok neki.(vagyis akkoriban nem szóltam vissza)de mivel felnőttem így már visszabeszélek.természetesen nem fogom hagyni magam!!!Anyának most van új pasi mert apával elváltak :(

de nagyi azt mondja állandóan anyának hogy haggya ott keressen mást.de anya nagyon szereti és én meg a tesóm is!

anya 31 éves és állandóan piszkálja.legutóbb anya elvetélt a terrorizálása miatt.A tesóm ezt nem veszi észre mivel nagyi nyalizik neki de engem már lekurv@zott egy párszor.

Most az a baja hogy élek???Mert azzal is fenyegettet már hogy úgy nyakon b@sz hogy ottmaradok.7 éves voltam amikor ezt mondta.Gondolhatjátok mit gondol egy kislány ilyenkor!!


2012. dec. 15. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Fúúúj! Ez undorító!!

Én rá se néznék többet arra a vén aszott p.csára!!

Támogasd Anyukádat.

Igen, az a baja, hogy élsz, mert ez azt is mutatja, hogy nem tud Anyukád felett tejesen uralkodni.

2012. dec. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
arzén...
2012. dec. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az hogy miért van, azt nem tudom


azt viszont igen, hogy semmiképp se hagyd magad, küld el a pics@ba a nyanyát, mert megérdemli

2012. dec. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Majd igyekszem!
2012. dec. 15. 16:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kérdeted még meg hogy mi a fene baja van veled?

Hányéves vagy, meg ha nem akarsz ne is találkozz vele többet.

És a tesòdnak se vérszerinti, milyen ágròl a nagyitok, vagy hogyhogy őt szereti?

2013. jan. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!