Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyan álljak bosszút nagyanyá...

Hogyan álljak bosszút nagyanyámon?

Figyelt kérdés

Az egész életem megnyomoritotta, az anyamet szinten. Lassan egy eve járok ő miatta pszichologushoz és pszichiaterhez. Gyógyszert is szedek.

Ő mindig is egy gonosz aljas p.tkany volt, nagyony gyulolom. Ez a gyűlölet ahogy oregszem egyre jobban fokozódik. Miatta soha a büdös életben nem elhettem teljes életet, és mivel lehet nem is fogok, igy bárhogyan is de tönkre akarom tenni, azt akarom h szenvedjen ugy ahogy én.

Lassan 22/F



2013. jún. 25. 01:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinál(t) a nagyi konkrétan?
2013. jún. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Mi történt ami miatt így érzel?
2013. jún. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

szerinted meddig lehet mondani hogy a szulok/nagyszulok felelosek egy gyerek rossz eleteert? es mikortol kezdodik az o felelossege? hany eves kortol?

(keress uj pszichiatert amugy)

2013. jún. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
most pszichologushoz v psziciaterhez jársz? nem ugyan az! tudod mi a szenvedés? van neted? van mit enned? él az anyád? miről van szó?
2013. jún. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a megfelelő bosszú helyett, inkább azon gondolkozz el, hogy most tényleg olyan akarsz-e lenni, mint a nagyanyád. Mert ha bosszút állsz azzal, hogy valamilyen módon eléred, hogy ő is úgy szenvedjen, ahogy te és édesanyád szenvedtetek miatta, akkor elhiheted, hogy nem sokban fogsz különbözni tőle.
2013. jún. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Salx Narval ***** válasza:
Valamit írjál már a nagyi dolgairól, mert így nehéz tanácsot adni. A bosszút én is rossz ötletnek tartom, bármit tett is, zárd ki az életedből, de ne gyűlölködj.
2013. jún. 25. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell bosszút állni. Költözz el es ne foglalkozz vele. Ennyi.
2013. jún. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bosszút állni, csak magadnak ártasz vele, lépj túl az egészen, zárd ki őt az életedből, mindenki visszakap minden rosszat, amit tett, ha magára marad a gonoszsága miatt, majd rádöbben mit tett.
2013. jún. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mit csinált ez a nagyi?
2013. jún. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a saját életéért felelős, ezt tuti az orvosaid is elmondták. 22 éves felnőtt, független férfi vagy és kicsinálod magad egy öregasszony miatt? Tényleg? Több tartás, tervek, célok, és saját élet, erre van szükséged. Az öregasszony meg úgy is egyedül marad, ha rossz életet élt, és hidd el, az napi szintű büntetés. Azt, hogy most ennyire hagyod, hogy eluralkodjon ez rajtad, az nem neki rossz, hanem neked. Ideje továbblépni és normális életet élni. Mert amit most csinálsz a Te életed teszi tönkre! És ez már nem a nagymamád hibája, hanem a TIÉD 100%-ban. Ideje felnőni! N29
2013. jún. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!