Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Álltatok már bosszút ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álltatok már bosszút ex párotokon, mert megcsalt?

Figyelt kérdés
Vagy azon akivel megcsalt? Hogyan? Mit tettetek?

2012. nov. 11. 14:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Karácsonykor eljött hozzám, pont ott voltak szüleim is, gyorsan megkértem, hogy csináljanak rólunk pár közös képet a fa előtt.

Ezt küldtem el levélben a "másik nőnek", még kimagyarázni se tudta, pont az a pulóver volt rajta, amit tőle kapott karácsonyra. :DDD

Szakítottak.

Aztán egy hét után én dobtam, mert megcsalt.


Két szék között a pad alá, szerintem ez így igazságos.

2012. nov. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem direkt, de adta magát a lehetőség, hogy keresztbe tegyek neki egy ismerős által. Nem mondom, hogy büszke vagyok rá, vagy volt értelme, de akkor jól esett. (egyébként azóta is ilyen, a feleségét is csalja, szóval azért annyira nem vagyok bűnbánó. De az soha ne jutott volna eszembe, hogy kiterveljem, bosszút álljak rajta. Nem sok értelmét látom. A másik felet meg sosem értettem miért kell hibáztatni? A megcsaló a hibás.
2012. nov. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én nem csináltam semmit, pedig nagyon fájt. Egy év múlva elkezdett újra keresi, h mi lehet velem. Olyan jó volt rácsukni az ajtót, hogy bocsi, de már nem vagyok egyedül... :)) Nekem ez volt a legszebb "bosszú".
2012. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem álltam bosszút. Nem azért, mert ilyen rendes vagyok, hanem mert nem tudtam hogy. De az élet megtette helyettem.

pontosabban az új barátnő..:)

2012. nov. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
30%

Nem, mert:

1. olyannal eddig nem kezdtem, aki nem beszélte volna meg a baját velem, helyette félrelépett volna

Ergo: nem is csaltak meg eddig.

2. én sem vagyok olyan, hogy emiatt bossszút álljak

2012. nov. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A bosszú már "működik" ,mert most velem csalja a nőt,aki miatt lelépett...már csak azt kellene elérni,hogy a nője giggyen nekem,mert nem hisz,pedig már megírtam meg személyesen is elmondtam neki.
2012. nov. 11. 15:42
 7/18 A kérdező kommentje:
higgyen...bocs
2012. nov. 11. 15:42
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező... ez a te bosszúd, hogy lefekszel az exeddel? Bakker, hát aranyélete van, két nő is boldogan együtthál vele! Micsoda bosszú... :( Csak magadat alázod még tovább, ahelyett, hogy továbblépnél egy normális, hűséges férfi oldalán.
2012. nov. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
amint kiderül és kidobja a csaj továbblépek.Ötleteket várok,nem olyasmit amit írtál.Igazad van,tudom,de ezt már be kell fejeznem.Ha belemásztam,a végére kell járni valahogy.Mellékesen nekem nem kell vissza az ex,nem azért csinálom.
2012. nov. 11. 15:50
 10/18 anonim ***** válasza:
37%
rejtett kamera, fotó, simán meg lehet oldani. semmi extra
2012. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!