Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyon rossz érzés. Mit...

Nagyon rossz érzés. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyik nap papám a hegyre ment kocsival. Nagyon berúgott, és ittasan jött haza a kocsival. Az még hagyján , de azután valahova elakart menni, de elesett. Kiabálta a nevem és én gyorsan kimentem. Mondta ,hogy segítsem fel. Próbáltam felsegíteni de arcra esett. Látom magam előtt, hogy folyt a vére az orránál. És azóta nem bírom kiverni a fejemből.

Ma is elment a hegyre. Mit csináljak? Hogy lehet ezt megszüntetni?Vagy mi? Nagyon kétségbe vagyok esve :(


2013. júl. 3. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, hacsak a saját kárából nem tanul. Nekem apám volt egyszer olyan ügyes, hogy felhúzta magát, elment kocsmába, elvette a bringámat és a dombon fölfelé úgy pofára esett vele, hogy szétrepedt a feje és össze kellett varrni.
2013. júl. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már előre félek :/
2013. júl. 3. 09:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kell félni. Sajnos a részeg emberek már csak ilyenek, de általában súlyos sérülés nem éri őket.
2013. júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát remélem . Jajj Istenem :(
2013. júl. 3. 09:48
 5/10 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy rossz érzés, de gondolj arra, hogy saját döntése volt, hogy részegen vezet. Te még ebben az állapotában is segíteni szerettél volna neki, csak azért nehéz egy felnőtt férfit megtartani. Tehát nem a te hibád, egyáltalán, hogy lett egy plusz sérülése.

Ha mindig részegen megy el, próbálj a mamáddal beszélni, vagy egy a papádhoz közel álló személlyel, hogy nem lehetne e a lelkére beszélni.

Emiatt tényleg ne rágd magad, mert csak neked fog még jobban fájni a szíved érte.

2013. júl. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja és tényleg nem lesz súlyos sérülése, mert az alkohol ellazítja asszem az izmokat, így rugalmasabbak. Vagyis mintha valami ilyesmi lenne. De tényleg részeg ember kevésbé sérülékenyebb, mint egy józan :D

(próbállak kicsit megnyugtatni, feldobni)

2013. júl. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát... már rég elment. És még most sincs itthon. ajjmár . Köszi a válaszokat am :)
2013. júl. 3. 09:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Tényleg ne aggódj, nem lesz semmi baj!
2013. júl. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért nem mentél te is ki vele a hegyre ? :)

Szép a táj, és még legalább vigyázhattál volna is rá, ha így aggódsz érte.

Jó dolog a hegyen lenni, van benne valami ÉLETÉRZÉS :D

Én is kiszoktam menni apával, csak az a különbség, hogy ő nem rúg be :D

15L.

2013. júl. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem aggódok már annyira. De még most se jött haza :((
2013. júl. 3. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!